ГоловнаЛіванПосольство Лівану в Україні святкували День Святого Маруна

Посольство Лівану в Україні святкували День Святого Маруна

Четвертий рік поспіль «Ліванський культурний центр», директор і художній постановник Гассан Ель Госейні, за сприяння Посольства Лівану в Україні, Маронітської родини в Україні та спонсорів влаштовує урочисті заходи в столиці.

Святкування розпочалися 06 лютого 2019 року в Кафедральному Соборі св. Олександра з шанування мощей Святого Шарбеля із Лівану. Служба Божа під проводом Архієпископа Пола Саяха, представника Маронітського Патріарха Кардинала Мара Бешара Бутруса Аль Раї, пройшла в маронітському обряді арамійською, сиріакською та арабською мовами. Завершилися свята служба у Кафедральному Соборі св. Олександра Духовним концертом арамейською мовою в маронітській антиохійській традиції у виконанні найкращих співаків Лівану.

Посольство Лівану в Україні святкували День Святого Маруна
Фото: pl.com.ua

Святковий концерт 07 лютого відбувся в Національній опері України під патронатом посольства Лівану в Україні участі Надзвичайного і Повноважного посла Лівану в Україні пана Алі Дахера та безпосередній участі посла України в Лівані Ігоря Осташа.

Посольство Лівану в Україні святкували День Святого Маруна
Фото: pl.com.ua

Прикрасою вечора був виступ відомої у світі ліванської співачки Кароль Самахи, яка співала у супроводі симфонічного оркестру під керівництвом Заслуженого артиста України Володимира Сіренка, музичний постановник – Джан Бальшон.  Повний аншлаг, привітний прийом глядачів, море квітів і головне – дружба двох народів українського і ліванського були відображені у пісні легендарної співачки з Маруном Мерхежем – засновником «Ліванського культурного центру». Теплий прийом був влаштований глядачами хореографічному колективу за участю солістки Маяди Іскандер за яскраві танці під керівництвом ліванського хореографа Самі Аль Хаджа. Концерт вели відомі ліванські та українські ведучі Лінара Усманова та Мішель Буслейманов. Особливо слід відзначити Мерелін Мерхеж, як місток дружби двох народів.

Посольство Лівану в Україні святкували День Святого Маруна
Фото: lime.apostrophe.ua

На протязі двох днів святкування, гостями заходу стали відомі діячі України і Лівану, представники законодавчої і виконавчої гілок влади, дипломатичний корпус, діячі мистецтв. Всі вони працюють над укріпленням дружніх відносин між нашими народами, підвищенням рівня економічних стосунків і головне – духовного зближення.

Посольство Лівану в Україні святкували День Святого Маруна
Фото: lime.apostrophe.ua

Особлива подяка українському авіаперевізнику – авіакомпанії «Браво», яка забезпечила перевезення більше 90 учасників святкування з Лівану та головному ідеологу створення моста дружби між Україною і Республікою Ліван – Родрігу Еліасу Мерхежу.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини