ГоловнаКитайПекін охопила небезпечна піщана буря

Пекін охопила небезпечна піщана буря

Китайська столиця Пекін прокинулася в неділю вранці, оповита густим пилом, що несе надзвичайно високий рівень небезпечних частинок, оскільки друга за два тижні піщана буря обрушилася на місто через вітри з постраждалої від посухи Монголії і північно-західного Китаю.

Видимість в місті погіршилася, вершини деяких хмарочосів були приховані через піщану бурю, і пішоходам доводилося закривати очі, коли по вулицях проносилися пориви пилу.

Офіційний індекс якості повітря Пекіна досяг максимального рівня в 500 в неділю вранці, а кількість плаваючих частинок, відомих як PM10, в деяких районах перевищує 2000 мікрограмів на кубічний метр.

Показання більш дрібних частинок PM2,5 були вище 300 мікрограмів на кубічний метр, що набагато вище китайського стандарту в 35 мікрограмів.

Частинки PM2,5 особливо шкідливі, тому що вони дуже малесенькі і можуть потрапляти в кровообіг, в той час як PM10 – більші частки, які можуть потрапити в легені.

У п’ятницю Китайське метеорологічне управління випустило жовте попередження про те, що піщана буря поширилася з Монголії на північні провінції Китаю, включаючи Внутрішню Монголію, Шаньсі, Ляонін і Хебей, які оточують Пекін.

Метеорологічне управління заявило, що недавні піщані бурі, що обрушилися на Пекін, відбулися з Монголії, де відносно вища температура цієї весни і зменшення кількості дощів призвели до появи великих ділянок оголеної землі, що створило сприятливі умови для піщаних бур.

За даними метеорологічного бюро, в квітні Пекін може зіткнутися з новими піщаними бурями через несприятливу погоду.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини