ГоловнаCOVID Travel NewsКіпр посилює правила в'їзду для українців

Кіпр посилює правила в’їзду для українців

Починаючи з цього тижня мандрівники з України повинні будуть пройти подвійне тестування, щоб отримати дозвіл на в’їзд на Кіпр, оскільки країна додала Україну в свій червоний список, повідомляє SchengenVisaInfo.com.

Мандрівники, які прибувають з країн червоною категорії, піддаються вимогам подвійного тестування, тобто мандрівник повинен надати сертифікат про негативний результат ПЛР, отриманий за 72 години до прибуття на Кіпр, і провести тест після прибуття. Крім того, мандрівник повинен покрити витрати на тестування і залишатися на самоізоляції, поки не буде опублікований результат тесту.

Країни червоною категорії, як зазначено в списку оцінки ризиків Кіпру, представлені в списку нижче:

  • Країни-члени ЄС: Данія, Ірландія, Іспанія, Люксембург, Мальта, Нідерланди і Португалія.
  • Мікродержави ЄС: Андорра і Сан-Марино
  • Треті країни: Єгипет, Албанія, Вірменія, Грузія, Об’єднані Арабські Емірати, Великобританія, Кувейт, Білорусь, Чорногорія, Молдова, Бруней, Південна Корея, Україна і Росія.

Як раніше повідомляв DIP.ORG.UA, Австрія ввела вимоги до тестування ПЛР для прибуваючих на Кіпр разом з Іспанією і Нідерландами. У країні спостерігалося зростання числа випадків зараження коронавірусом, при цьому 33,1% з них були пов’язані з подорожами.

Останні дані, опубліковані Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ), показують, що Кіпр повідомив про три випадки смерті, викликаних коронавірусом, і 851 позитивному випадку з цим вірусом. З січня 2020 року в країні загинуло 404 людини, вірусом заразилися 98 569 осіб.

Кіпр проводить успішну кампанію вакцинації: 71,7% населення вакциновані однією дозою вакцини COVID, а 63,4% повністю імунізовані проти коронавируса.

Свіжі новини

Погода

Також читайте