Головна КАЗАХСТАН Новини Казахстан приєднався до міжнародної акції «Запали свічку пам’яті»

Казахстан приєднався до міжнародної акції «Запали свічку пам’яті»

0

Міжнародна акція «Запали свічку пам’яті», присвячена 85-тим роковинам Голодомору, покликана об’єднати українців усього світу та іноземних громадян задля пам’яті про один з найбільших злочинів в історії людства ХХ століття.

10 вересня 2018 року Посольство України в Республіці Казахстан, українська громада Казахстану та казахстанські науковці долучились до Міжнародної акції, присвяченої 85-м роковинам Голодомору «Запали свічку пам’яті».

Зранку в Українській греко-католицькій церкві Св. Йосифа в Астані відбувся молебень за загиблими під час Голодомору ’32-’33 років. Поминальне богослужіння відправив отець Андрій. У своїй промові він наголосив, що це богослужіння є проявом солідарності з українцями всього світу в молитовному спомині мільйонів жертв Голодомору. Участь у службі взяли парафіяни церкви, окремі представники діаспори, дипломати Посольства.

Також читайте:  Казахстан і Україна активізують співпрацю в сфері виробництва органічної аграрної продукції

Казахстан приєднався до міжнародної акції «Запали свічку пам’яті» Казахстан приєднався до міжнародної акції «Запали свічку пам’яті» Казахстан приєднався до міжнародної акції «Запали свічку пам’яті»