Qatar Airways здійснив перший рейс, повністю вакцинованих від COVID

Qatar Airways встановила новий рекорд першого у світі вакцинованого польоту проти COVID-19. Згідно з останніми новинами, рейс QR 6421, який перевозив усіх вакцинованих пасажирів та членів екіпажу, вилетів з міжнародного аеропорту Хамад. Перебуваючи на борту, члени екіпажу продемонстрували найвищі стандарти безпеки та гігієни, включаючи першу у світі технологію розважальних літаків Zero Touch.

Як повідомляється, авіакомпанія Qatar Airways здійснила спеціальний рейс, використовуючи найсучасніший літак, Airbus A350-1000, який також є частиною програми екологічної стійкості навколишнього середовища Carbon Offset.

Говорячи про спеціальний рейс, генеральний директор Qatar Airways Group заявив, що спеціальний рейс демонструє наступний етап відновлення міжнародних подорожей недалеко. Він додав, що вони пишаються тим, що продовжують керувати галуззю, виконуючи перший рейс із повністю вакцинованою бригадою та пасажирами, і забезпечуючи маяк надії на майбутнє міжнародної авіації.

  В Домінікані продовжили комендантську годину для туристів

Він повідомив: “… Коли розповсюдження вакцини починає набирати темпи у всьому світі, Qatar Airways залишається відданим тому, щоб пасажири авіакомпанії та туристичні партнери могли покластися на них, керуючи однією з найбільших глобальних мереж, щоб забезпечити зв’язок, необхідний для возз’єднання сімей та друзів і підтримати глобальну торгівлю”.

Це також перша авіакомпанія на Близькому Сході, яка розпочала випробування інноваційного нового мобільного додатку IATA Travel Pass Digital Passport. Це також була перша у світі авіакомпанія, яка досягла престижного 5-зіркового рейтингу безпеки авіакомпанії COVID-19 міжнародною рейтинговою організацією авіаперевезень.

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Ізраїль відмовляється від масок для вулиці, але інші правила COVID-19 все ще діють

Перші ознаки мінливої ​​пандемії нарешті з'являються в усьому світі. За даними Reuters, в неділю Ізраїль полегшив деякі зі своїх протоколів COVID-19. Країна офіційно зняла частину...

Індія повідомляє про 234 692 захворювань – черговий щоденний рекорд

За даними міністерства охорони здоров'я Індія зафіксувала рекордний щоденний приріст 234 692 інфекцій Covid-19 за останні 24 години. За даними Reuters, це був восьмий рекордний...

В Домінікані продовжили комендантську годину для туристів

Республіка Домінікана повідомила про продовження комендантської години на травень 2021 року.
  Паспорт вакцинації ЄС: Як працюватиме цифрова сертифікація COVID в Європейському Союзі
Домінікана, комендантська година - травень 2021 Домінікана продовжила комендантську годину до 16 травня 2021 року....

Гібридні події: Формат сучасності і майбутнього?

Пандемія Covid-19 та змінене соціальне мислення вимагають нового погляду на майбутні формати подій. Гібридні події, що зростають протягом декількох років, стають дедалі популярнішими завдяки...
Погода

Останні новини