ГоловнаІзраїльУ Дубаї туристи обікрали магазин duty free

У Дубаї туристи обікрали магазин duty free

.Штрафу та висилці зазнали троє ізраїльських туристів, які обікрали магазин duty free в аеропорту Дубая. Як повідомляють ізраїльські ЗМІ, серед «видобутку» – не лише пляшки з алкоголем, шоколад, а й навіть позолочений iPhone.

Як повідомляють ізраїльські ЗМІ, всього було затримано трьох туристів. «Несуни», очевидно, попалися гарячими слідами. Від них вимагали дати пояснення з приводу крадіжок, а потім сплатити штраф у розмірі кількох тисяч дирхамів ОАЕ. Далі вони були вислані зворотним рейсом до Ізраїлю.

При цьому ізраїльські туристи вважаються провідними покупцями магазинів безмитної торгівлі у Дубаї. Купують переважно дорогий алкоголь, особливо віскі, а також розкішну шоколадну упаковку, сувеніри, брендовий одяг та прикраси.

Ще один їхній колега так легко не відбувся. Ізраїльтянин був узятий під варту поліцією майже два тижні тому, коли прибув до Дубаї. Турист фігурує у окремому поліцейському розслідуванні. Оцінюється можливість його причетності до справи про наркотики чи крадіжку.

Для тих, кому важливим є здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Почніть Новий рік з гранату – чарівного плоду здоров’я, кохання та життя».

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода