ГоловнаІзраїльОстрів Яс Абу-Дабі заманює ізраїльських мандрівників новою кампанією

Острів Яс Абу-Дабі заманює ізраїльських мандрівників новою кампанією

Острів Яс Абу-Дабі запустив нову онлайн-кампанію бренду під назвою «Переживіть це, щоб у це повірити» – покликану спонукати відпочиваючих із Ізраїлю відвідати острів Яс.

Рекламна кампанія представляє одну з перших маркетингових кампаній, спрямованих на відпочинок ізраїльських відпочиваючих, закликаючи їх відвідати одну з провідних гарячих точок відпочинку в Абу-Дабі.

Інтернет-кампанія, що включає 45-секундну кампанію бренду, що представляє пункт призначення англійською та івритом, триватиме до 8 травня на платформах, серед яких Facebook, Instagram та YouTube.

Рекламний поштовх базується на відкритті історичного рейсу Etihad Airways два рази на тиждень між Абу-Дабі та Тель-Авівом, який відбувся 6 квітня.

Аналітики та керівники галузі очікують, що між двома містами для туризму та бізнесу подорожуватиме близько 1,25 мільйонів туристів, а на початкових етапах 500 000 ізраїльтян планують подорожувати для туризму та відпочинку.

Розгортання кампанії має використати експоненціальний інтерес до поїздок до ОАЕ серед ізраїльських відпочиваючих, причому попит на ОАЕ досягне 580 відсотків з січня, і очікується, що він зросте ще більше в піковий сезон Ізраїлю.

Ліам Фіндлі, генеральний менеджер Experience Hub, сказав: “Ми раді запустити кампанію “Переживи, щоб повірити”, яка демонструє найкраще з острова Яс, починаючи з нагороджених тематичних парків, рекордних пам’яток, видатного автоспорту, гольф та водний спорт ізраїльським відпочиваючим.

“Ми з нетерпінням чекаємо на привітання відвідувачів із Ізраїлю на острів Яс і не можемо дочекатися, щоб поділитися гостинністю світового класу та познайомити відпочиваючих з безліччю виняткових вражень від місця призначення, як ніде”.

Свіжі новини

Погода

Також читайте