ГоловнаІзраїльМВС України та Ізраїлю підписали Декларацію про інтенсифікацію співробітництва

МВС України та Ізраїлю підписали Декларацію про інтенсифікацію співробітництва

Не дивлячись на Угоду між Україною та Ізраїлем про перетин кордонів від 2010 року, останнім часом склалася ситуація, коли українцям відмовляють у в’їзді на територію Ізраїлю та навпаки.

Щоб вирішити це питання та активізувати двостороннє співробітництво, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков зустрівся зі своїм ізраїльським колегою Арієм Дері та підписав Декларацію про інтенсифікацію співробітництва.

МВС України та Ізраїлю підписали Декларацію про інтенсифікацію співробітництва

«Сьогодні ми підписали Декларацію про інтенсифікацію співробітництва, яка остаточно покладе край непорозумінням при перетині кордону. Крім того, ми реалізуємо наслідки підписаної між Україною та державою Ізраїль про реадмісію осіб. Хочу підкреслити, що спрощення поїздок між країнами для громадян становить взаємний інтерес. Я дякую нашим ізраїльським друзям та партнерам та запрошую відвідувати нашу країну, ми дуже раді», – наголосив Арсен Аваков.

МВС України та Ізраїлю підписали Декларацію про інтенсифікацію співробітництва

Своєю чергою міністр внутрішніх справ держави Ізраїль Аріє Дері подякував за гостинність та висловив сподівання, що підписаний документ дасть можливість громадянам України та Ізраїлю частіше літати одне до одного.

«Щороку пасажиропотік між нашими державами становить близько одного мільйона туристів. Наша політична і економічна мета – збільшити ці цифри, а для цього необхідно вирішити конфліктну ситуацію при перетині кордону», – наголосив Аріє Дері.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини