ГоловнаCOVID Travel NewsВ Італії повідомили, коли пандемія закінчиться та відновиться туризм

В Італії повідомили, коли пандемія закінчиться та відновиться туризм

У той час як рівень інфікування та госпіталізації в Італії продовжує зростати, деякі місцеві експерти вже з оптимізмом дивляться на те, що кампанія вакцинації, що продовжується, а також почате домінування Омікрону, може незабаром означати закінчення надзвичайної ситуації в галузі охорони здоров’я і повернення країни до нормального життя. В Італії прогнозується, що пандемія закінчиться вже цього року, а значить, і відновиться туризм у його колишньому вигляді.

Оскільки на цьому тижні Італія встановила новий рекорд щоденної кількості щеплень, один із відомих італійських вірусологів передбачив, що високий рівень вакцинації може означати, що навесні країна «вийде з пандемії».

Рекорд зафіксовано наступний: Італія запровадила рекордні 686 тисяч вакцин проти Covid за один день у вівторок. Більшість із них – майже 550 000 – були третіми дозами. На перші дози прийшло 77.5 тис. У результаті, як заявляють в Італії, майже 87% населення повністю вакциновано проти Covid-19, і це серйозно обнадіює – як медиків, так і туризм.

“Вже навесні, у період з квітня по травень 2022 року, ми розумно вийдемо з пандемії”, – заявив у середу Rai Radio1 директор Клініки інфекційних захворювань у Генуї Маттео Бассетті. Він також заявив, що цього часу імунітет отримають 95% жителів країни і ми зможемо зняти маски. Зазначимо, поки що маски є обов’язковими як у громадських місцях так і на відкритому повітрі, так і в закритих приміщеннях по всій Італії як мінімум до 31 січня.

До речі, оптимізмом відрізняється не лише Італія – навіть такі «ковідопанікери», як німці – і ті розраховують на успішне завершення пандемії до літнього сезону. Про це докладніше «Німці увірували в швидкий кінець пандемії та визначилися з напрямками відпочинку на 2022 рік».

Нагадаємо, що оптимістичні прогнози італійців підтримують і українські експерти, обнадійуючи українських туристів, що європейські країни – і навіть Італія – ​​можуть відкритися в першу чергу. І черга ця настане вже навесні 2022 року.

Для тих, кому важливим є здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: ««Правило екватора»: які продукти не можна їсти після 15:00».

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода