ГоловнаІталіяРим, Флоренція, Неаполь та інші: у 12 великих містах Італії оголошено червоний...

Рим, Флоренція, Неаполь та інші: у 12 великих містах Італії оголошено червоний код небезпечної спеки

Міністерство охорони здоров’я Італії у вівторок оголосило червоне попередження про небезпечну спеку для 12 з 27 найбільших міст країни, включаючи Рим, Флоренцію, Неаполь і Палермо, у зв’язку з тепловою хвилею, внаслідок якої температура повітря значно перевищила середні сезонні показники, а стовпчики термометрів досягли 40 ° C, повідомляє агентство Ansa.

У середу кількість міст, виділених червоним, зросте до 19.

Тим часом, італійські регіони Емілія-Романья, Лігурія, Ломбардія, П’ємонт, Тоскана, Трентіно-Альто-Адідже, Валь-д’Аоста та Венето готуються до серії штормів із півночі.

Нинішня спека, остання в серії теплових хвиль, які вже обрушилися на Італію, хоча літо ледь почалося, посилила кризу посухи в країні, яка настала після кількох місяців відсутності опадів і сухої зими.

Служба цивільної оборони Італії не виключає запровадження денного режиму водопостачання через посуху, що створює величезні проблеми для сільського господарства.

У понеділок глава служби цивільної оборони Фабриціо Курчіо повідомив Sky Tg24, що кількість води в По, найдовшій річці Італії, на 80% менша, ніж зазвичай.

Більш часті та інтенсивні посухи та теплові хвилі є одним із наслідків зміни клімату, викликаного діяльністю людини, кажуть вчені.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини