ГоловнаВізиНайбажаніша країна ЄС для російських туристів відмовилася видавати їм візи

Найбажаніша країна ЄС для російських туристів відмовилася видавати їм візи

Італія, яку російські туристи ставлять на перше місце у списку своїх уподобань для закордонного туризму, окрім санкційного бар’єру поставила перед туристами з РФ ще й візовий. VMS, візовий центр Італії, повідомив про тимчасове припинення прийому документів від туристів на візи. Причину також опосередковано санкційну – нею офіційно названо неможливість проводити платежі з оплати консульського збору.

«У зв’язку з тимчасовою неможливістю Банку «Інтеза» приймати та проводити платежі з оплати консульського збору, візовий центр Італії не може прийняти документи у осіб, які не сплатили консульський збір», – йдеться у повідомленні візового центру VMS. У результаті подати документи на візу зможуть лише туристи, які заздалегідь сплатили візовий збір та мають на руках роздруківку, що підтверджує його оплату. Або ті, хто звільнено від сплати Консульського збору.

Нагадаємо, що через VMS отримують візи до Італії туристи з Москви, Петербурга та Архангельська. Інший італійський візовий центр – AlmavivA, що працює в Єкатеринбурзі, Нижньому Новгороді, Ростові-на-Дону, Новосибірську, Казані та Самарі, також не порадував російських туристів – на сайті центру також розміщено заяву, що заявники, які ще не сплатили консульський збір, не зможуть поки що подати документи на візу.

Головна новина для громадян РФ – особливо для туристів без візи, які розраховували проникнути до Італії «на перекладних» – повна невідомість. Експерти візових центрів не можуть відповісти на запитання, коли можна буде знову подати заяву на візу.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини