ГоловнаІталіяІталія заборонила круїзні судна з центру Венеції

Італія заборонила круїзні судна з центру Венеції

Уряд Італії вжив заходів для захисту історичного центру Венеції від потенційної шкоди, яку можуть нанести круїзні лайнери.

У статті Reuters пояснюється, що пропозиція була прийнята 31 березня 2021 року і вимагає будівництво суднового терміналу за межами лагуни біля знаменитої площі Сан-Марко для всіх пасажирських суден водотоннажністю понад 40 000 тонн, а також контейнеровозів.

Це рішення не було спонтанним. Жителі Венеції, як і сам уряд, роками наполягали на цьому питанні. Останньою краплею, яка допомогла уряду прийняти цю нову заборону, у 2019 році, коли круїзне судно зіткнулося з доком та туристичним човном на каналі Джудекка, в результаті чого кілька осіб отримали поранення.

У найближчому майбутньому ці великі кораблі повинні швартуватися до порту Маргера. Згідно зі статтею USA Today, адміністрація порту Північного Адріатичного моря проведе конкурс щоб знайти найкращого стійкого варіанту збереження культурної спадщини Венеції, одночасно дозволяючи будувати портовий термінал.

Венеція – одна з найпопулярніших туристичних зон Італії, щорічно приймає до 25 мільйонів відвідувачів. Однак за минулий рік кількість туристів суттєво зменшилася, як і кількість великих пасажирських суден.

Новини партнерів

Свіжі новини

Погода

Також читайте