Італійське містечко Кастільйоне-ді-Сицилія продає будинки всього за 1 євро

Після пандемії в світі багато що змінилося, але одне залишається незмінним – це будинки Італії за 1 євро. Для тих, хто мріє про життя в Італії, це прекрасна можливість. Оскільки італійська комуна Кастільйоне-ді-Сицилія на схилах гори Етна, недалеко від шикарної Таорміна і пляжів східного узбережжя Сицилії, продає величезну кількість будинків: близько 900 покинутих будинків.

Більшість з них розташовані в найстаріших частинах міста. Близько половини розорені і будуть віддані за символічною ціною в 1 євро (1,20 долара). Решта перебувають в кращому стані і будуть продані дешево, починаючи з 4000-5000 євро.

Мер Антоніно Камарда зробив амбіційний проект, щоб вдихнути нове життя в своє село, населення якої скоротилася з 14 000 на початку 1900-х років до майже 3 000 сьогодні.

Він сказав: «Нам потрібно врятувати величезну архітектурну спадщину, наповнену історією. З часом занадто багато людей виїхало, залишивши після себе купу старих мальовничих будинків, багато з яких навіть відносяться до епохи Відродження».

Губернатор також додав, що вони здійснили каталогізацію кожного майна на основі карт і даних земельного кадастру. Кожна будівля буде продаватися за різними цінами, залежно від їх умов, починаючи з 1 євро.

  Європейські міста проти короткострокової оренди житла

Проект, запущений в березні 2021 року, є найбільшим в своєму роді: в місті налічується не менше 400 об’єктів нерухомості, які знаходяться в пристойному стані і вимагають мінімального ремонту.

Будинки в Castiglione Di Sicilia розташовані на різних рівнях пагорба.
Будинки в Castiglione Di Sicilia розташовані на різних рівнях пагорба.

«Ми вже отримали багато листів від інвесторів і людей з усього світу.»

Так в чому ж заковика? Покупці повинні завершити ремонт протягом трьох років. Однак, на відміну від більшості інших схем, тут немає депозиту для гарантії виконання робіт.

Замість цього вони вимагають від власників оформити в банку страховий поліс на суму 4000 євро.

«Це буде коштувати новому власнику 100 євро в рік, що здається більш справедливою сумою, ніж гарантія депозиту», – каже Камарда.

  Мальдіви, Бангладеш, Німеччина і Італія забороняють польоти з Індії

Місцеві податки на Сицилії низькі в порівнянні з іншою частиною Італії. Покупці також можуть скористатися системою «супербонус» італійського уряду, яка надає податкові пільги в розмірі 110% на ремонт, який робить дома більш екологічно чистими.

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Мальдіви, Бангладеш, Німеччина і Італія забороняють польоти з Індії

На тлі зростання числа випадків COVID-19 в країні Мальдіви, Бангладеш, Італія і Німеччина заборонили польоти з Індії. Згідно з останніми обмеженням на поїздки, ці...

Європейські міста проти короткострокової оренди житла

З поступовим ослабленням обмежень через пандемію Covid-19 багато європейських міст намагаються відродити тур сектор. У той же час є також мета приборкати явище, яке стало...

Туристичний сектор Італії під прицілом мафії

Пандемія Covid-19 надає вражаюче вплив на туристичну індустрію в усьому світі. Багато тур компанії щосили намагаються впоратися з кризовою ситуацією, яка змушує власників приймати...

Як регіони Італії готуються до відкриття літнього сезону

З наближенням літнього сезону країни шукають шляхи порятунку туристичної галузі після місяців страждань. Найближчі місяці мають вирішальне значення, особливо для країн, які в значній...
Погода

Останні новини