ГоловнаCOVID Travel NewsВ Іспанії збанкрутувала жахлива кількість готелів

В Іспанії збанкрутувала жахлива кількість готелів

Пандемійна криза та пов’язані з нею проблеми із закриттям основних турринків критично позначилися на готелях Іспанії – фактично п’ята частина їх закрилася і в найближчі два-три роки навряд чи відновляться. Далі – принаймні бізнес живить на це якісь надії – ситуація ще може покращитися.

На даний момент – згідно з даними, які привів Хосе Луїс Ізуель, президент Іспанської асоціації готельєрів (Hostelería España), з 315 тисяч іспанських готелів різного типу і статусу закриті приблизно 20%, тобто 50-60 тисяч з них.

При цьому в готельному бізнесі в Іспанії зайнято 1.7 млн ​​осіб, і ці 315 тис. готельних підприємств становлять 6.4% ВВП країни. Перелічені готелі в країні закривалися з початку пандемії, і на даний момент їх спад досяг небезпечної цифри в 20%.

Нагадаємо, що для британського ринку – Іспанія одне з основних направлень – весь літній сезон країну то відкривали, то закривали, чим вкрай нервували туристів та туроператорів. Для України ж Іспанія, як і вся Європа, закрита – а в “доковідні” роки українських ринок для іспанських пляжних курортів також був одним з основних.

Втім, іспанський експерт намагається зберігати оптимістичний настрій – за його словами, пандемійна ситуація вже пройшла нижню «точку неповернення» і далі може бути лише кращою. «Туризм продовжить зростати незалежно від ситуації. Незважаючи на закриття підприємств та пов’язане з ним скорочення працівників, у нас є надія, що у найближчі два-три роки бізнес почне нормалізуватися», — наголосив пан Ізуель.

Для тих, кому важливим є здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: ««Правило екватора»: які продукти не можна їсти після 15:00».

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода