ГоловнаМіжнародні організаціїЄСТуризм у Європі котиться до катастрофи: туристи готуються до справжнього побоїща

Туризм у Європі котиться до катастрофи: туристи готуються до справжнього побоїща

Авіаколапс продовжується – туристам в Європі доведеться готуватися до справжньої битви за останні місця у зв’язку з нескінченними скасуваннями рейсів і страйками, що почалися. При цьому навіть без страйків туристи в Німеччині змушені стояти по 8-9 годин у чергах, аби лише потрапити всередину аеропортів – і така ситуація по всій країні. Удар авіаколапсу накрив і всі курортні країни – Іспанія, Італія, Португалія, Франція – скрізь туристи ризикують потрапити в справжнє побоїще, особливо за місця на зворотні рейси.

У Франції, наприклад, у ці вихідні через страйк стало безліч рейсів бюджетного перевізника Ryanair. У неділю та сама ситуація дісталася Італії. У наступні вихідні та ж доля чекає на туристів, які розраховували дешево відлетіти до Іспанії – там заплановано триденний страйк на наступні вихідні, з 30 червня по 2 липня.

Постраждають і відпочиваючі, які купили квитки на перевізника EasyJet. Для початку авіакомпанія виключила 11 тис. рейсів зі свого літнього розкладу. Далі її співробітники з рятівної профспілки USO оголосили, що у зв’язку з цим планують страйки. Очікуються страйки на три доби з інтервалом у два тижні з 1 липня – сотні членів екіпажу припинять роботу на базах easyJet у Барселоні, Малазі та Пальмі.

Не щастить і іншим: бортпровідники та пілоти, які працюють на Malta Air та CrewLink в Італії, також припинять роботу 25 червня. British Airways близько 16 000 працівників погрожують приєднатися до 700 співробітників служби реєстрації в аеропорту Хітроу в запланованому страйку.

Також, як попередили європейських туристів, «деякі проблеми можуть виникнути у Франції, Італії та Іспанії внаслідок дводенного страйку у французькому центрі управління повітряним рухом у Марселі». Експерти вже висловлюють похмурі припущення, що сезон 2022 року стане влітку масових протестів, які паралізують туристичну індустрію протягом усього сезону. А туристам, які так розраховували на відпустку, доведеться в прямому сенсі боротися за місця на рейсах, що залишилися.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини