ГоловнаІспаніяСтало відомо, чому туристи їдуть на відомий в Іспанії пляж Popcorn Bay

Стало відомо, чому туристи їдуть на відомий в Іспанії пляж Popcorn Bay

Один з найбільш незвичайних пляжів розташувався в північній частині острова Фуертевентура і зветься Popcorn Bay. Причому тут попкорн та навіщо на цей пляж їдуть туристи, читайте у матеріалі «DIP».

Якщо дивитися на цей пляж здалеку, він буде виглядати як звичайний, вкритий білим піском. Але варто підійти ближче, як стане ясно, що піску тут немає і близько: берег ніби посипаний величезною кількістю справжнього покірного.

Стало відомо, чому туристи їдуть на відомий в Іспанії пляж Popcorn Bay

Щоправда, куштувати цей «попкорн» точно не варто: ризикуєте зламати зуби. Подібні до повітряної кукурудзи частинки, що покривають пляж – це не що інше, як коралові уламки, ретельно відшліфовані хвилями.

Зовнішньо попкорновий пляж виглядає дуже цікаво і привабливо, але відпочивати тут не надто зручно: дрібні уламки коралів хоч і радують око, але для босих ніг – покарання. Ходити по них не дуже приємно, оскільки уламки дрібних коралів дуже болісно впиваються у поверхню стопи. Прогулянки по попкорновому пляжу можливі лише у взутті, до кромки води теж краще йти в сланцях, а засмагати рекомендується виключно на шезлонгах.

Але ніякі незручності не лякають туристів, які приїжджають на попкорновий пляж в основному не заради того, щоб поніжити під сонцем, а для того, щоб зробити неймовірною краси фотографії.

Стало відомо, чому туристи їдуть на відомий в Іспанії пляж Popcorn Bay

До речі, для відпочинку тут цілком комфортна погода: влітку температура повітря в середньому становить 24-26 градусів, а вода прогрівається до 20-22 градусів.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини