ГоловнаІспаніяНазвано найдорожчі курорти світу

Названо найдорожчі курорти світу

У багатіїв дійсно багато примх, особливо у тих, кому не вистачає вражень та екстриму у житті. Поки одні освоюють розкішні європейські курорти, найдорожчі місця відпочинку знаходяться в зовсім несподіваних місцях.

Бора-Бора

Острів розташований у південній частині Тихого океану та належить Французькій Полінезії. Головним доходом місцевих, які проживають на атоле, є туризм. Тут розташовані переважно люксові готелі.

Відпочинок на Бора-Бора такий дорогий через кілька причин. По-перше, на острів літають тільки полінезійські авіалінії з Таїті, а по-друге, багато готелів стоять досить дорого, оскільки розташовані на палях прямо в океані, і дістатися до них можна тільки на катері, тому відпочинок тут справді можна назвати розкішним. Крім того, на Бора-Бора немає нічого, крім пляжного відпочинку та активностей, пов’язаних із морем. Багачі приїжджають сюди для того, щоб насолодитися самотністю, поринути з аквалангом до коралового саду або поїхати на сафарі тропічним лісом.

Муреа

Ще один острів Французької Полінезії опинився у списку найдорожчих курортів. Він приваблює до себе туристів з усього світу завдяки тропічним пейзажам, блакитній воді та білому піску.

Візитною карткою острова стали прогулянки у відкритому морі із тваринами. Так, можна опуститися у воду і поплавати з дельфінами, акулами та леопардовими схилами. Також доступний дайвінг для огляду коралового узбережжя.

Для розваг туристів тут йдуть на все. Так, наприклад, можна поїхати до міста, де живуть справжні аборигени та познайомитися з їхнім побутом. Таке задоволення теж коштує недешево.

Для багатіїв тут передбачені всі умови, зокрема й у елітних видів спорту. На острові є велике поле для гольфу, тенісні корти та навіть стайні.

Са Феррадура

Острів розташований у Середземному морі та належить території Іспанії. На ньому розташований лише один готель, а все інше – площа для ресторанів та розваг.

Дістатися до нього можна тільки, орендувавши яхту, або на своїй власній як більше подобається. На острові є кілька басейнів, власний пляж, поля для гольфу та тенісні корти. Також до кожного номера приставлений штат персоналу. Серед ресторанів представлені всі кухні світу, загалом справжній рай для багатіїв.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини