ГоловнаІранЗвернення Президента Ісламської Республіки Іран до іранського народу

Звернення Президента Ісламської Республіки Іран до іранського народу

Шляхетний іранський народе!

З глибоким жалем та біллю дізнався кілька годин тому про результати роботи групи з розслідування Генерального штабу Збройних Сил відносно катастрофи – падіння українського пасажирського літака. В атмосфері погроз і залякування іранського народу агресивним американським режимом після мученицької загибелі генерала Гасема Солеймані, з метою захисту від можливих атак з боку американських військ, Збройні Сили Ісламської Республіки Іран знаходилися в цілковитій боєготовності, і на жаль, людська помилка й помилковий постріл призвели до величезної трагедії й жертв, до загибелі десятків невинних людей.

Ісламська Республіка Іран дуже жалкує через трагічну помилку, і я, від імені Ісламської Республіки Іран, висловлюю глибокі співчуття родинам жертв цієї трагедії, що викликає біль і журбу. Всім відповідним органам наказую вжити всіх необхідних заходів з метою компенсації, прояву співчуття та підтримки родин загиблих. Також висловлюю почуття безмежного жалю та співчуття з боку Уряду Ірану всім народам, державами і родинам жертв – іноземних громадян. Міністерство закордонних справ здійснить цілковиту консульську співпрацю з метою впізнання та повернення родинам тіл жертв авіакатастрофи.

Ця катастрофа, що викликає почуття болю, не є питанням, яке можна було б так легко й просто обійти. Необхідно продовжити проведення додаткових розслідувань з метою цілковитого виявлення причин і факторів цієї трагедії, виявлення та притягнення до юридичної відповідальності винуватців цієї непростимої помилки, і доведення до відома шляхетного іранського народу та родин жертв результатів розслідування. Також необхідно вжити відповідних заходів з метою усунення недоліків систем протиповітряної оборони країни, щоб такі трагедії більше ніколи не повторилися.
Ще раз висловлюю глибокі співчуття родинам жертв цієї жахливої катастрофи й молю Всемилостивого, Милосердного і Всепрощаючого Бога про вічний спокій і милість Божу загиблим і про терпіння й відшкодування страждань їхніх рідних і близьких.

Хасан Рухані
Президент Ісламської Республіки Іран

Новини партнерів

Свіжі новини

Погода

Також читайте