Заслужений діяч мистецтв України привітала Ірак з нагоди свята Ід Аль-Адха

28 серпня 2018 року Посол Республіки Ірак в Україні Бакір Ахмед Аль-Джаф провів у Посольстві зустріч з професором Київського національного університету культури і мистецтв пані Майєю Федорівною Купцовою, яка привітала Уряд та народ Іраку з нагоди свята Ід аль-Адха, побажавши встановлення миру та стабільності на всій території Іраку, відбудови  територій, зруйнованих терористичним угрупуванням «ДААШ» («ІДІЛ»), а також відновлення провідної ролі Іраку на Близькому Сході.

У свою чергу, Й.В. Пан Посол привітав Шановну Гостю та висловив подяку за щирі привітання, підкресливши, що свято Ід аль-Адха є знаковим для всіх народів світу, а також зазначивши, що мусульмани в Іраку беруть участь у святкуваннях представників інших релігій, висловивши побажання, щоб Всемогутній Аллах благословив добром і милістю як дружні народи Іраку та України, так і всі народи світу.

Під час зустрічі Сторони також обговорили взаємоважливі проблеми, зокрема співробітництво обох країн у галузі освіти та наукових досліджень.

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Офіційний прийом Муфтія України

На урочистому іфтарі Духовного управління мусульман України, що пройшов 28 травня, зібралося понад 300 гостей, серед яких були представники державної влади, дипломатичного корпусу, конфесій,...
Погода

Останні новини