ГоловнаВізиВ Індонезії вирішили змінити основу туризму: влада на Балі пропонуватиме охочим п'ятирічні...

В Індонезії вирішили змінити основу туризму: влада на Балі пропонуватиме охочим п’ятирічні візи

Залучити на Балі «зимівників» і «цифрових кочівників», а також «духовних туристів», замість звичайних пляжних туристів планує влада Індонезії. Тепер на балі кажуть: сонце, море та пісок – забудьте про них. Причина, втім, цілком практична – острів розраховує на туристів, які відрізняються тривалішим перебуванням та вищими витратами. Такі плани влада острова будували ще до ковіда, але тоді їх перервала пандемія.

Згідно з планами влади, екологічний та «духовний» туризм, спортивні заходи та спеціальна п’ятирічна віза для віддалених працівників мають повернути 3,6 мільйона іноземних мандрівників на Балі, коли кордони знову відкрилися. Про це заявив міністр туризму Сандіага Уно. Це має допомогти створити понад 1 мільйон робочих місць для індонезійців, додав він.

«У минулому три кити нашого туризму були: сонце, море та пісок. Ми розраховуємо на нові тренди – вони поступляться місцем спокою, духовності та стійкості. Таким чином, ми отримуємо найкращу якість та найкращий вплив на місцеву економіку», – сказав Уно в інтерв’ю Bloomberg. Він нагадав, що на Балі скасовано більшість своїх обмежень на поїздки, і кількість прибутків туристів підскочила на 500% до 111 000 у квітні, що є найвищим щомісячним показником з часів пандемії.

«Спрощена обробка віз та частіші польоти мають допомогти країні заманити співробітників глобальних компаній, які дозволяють своїм людям працювати з будь-якого місця.

Близько 95% опитаних «цифрових кочівників» заявили, що Індонезія, особливо Балі, є їхнім «головним» місцем для віддаленої роботи, і вони готові подорожувати», – також додав пан Уно.

Він нагадав, що міністерство розглядало можливість надання спеціальної візи для віддалених працівників та ділових мандрівників з початку 2021 року, але план знову було зірвано відродженням коронавірусу, суворим прикордонним контролем та відсутністю рейсів. Віза дозволить її власникам залишатися протягом п’яти років без сплати податків, якщо вони не одержують свого доходу в Індонезії.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини