ГоловнаІндонезіяЧоловік з COVID-19 переодягнувся дружиною, щоб сісти в літак

Чоловік з COVID-19 переодягнувся дружиною, щоб сісти в літак

Правила авіаперельоту під час пандемії роблять деяких людей особливо винахідливими в своєму оточенні.

Натхненний шпигунськими фільмами або позбавлений інших ідей, індонезієць з позитивним результатом тесту на COVID-19 переодягнувся своєю дружиною, щоб сісти в літак, повідомляють місцеві ЗМІ, цитовані CNN і Forbes.

Чоловік надів нікаб своєї дружини (довгий одяг, що закриває все тіло і обличчя, крім очей) та представив її посвідчення особи та негативний тест на ПЛР, щоб він міг сісти на внутрішній рейс із Джакарти до Тернате.

Найдивовижніше те, що чоловікові ледь не вдалося здійснити цю затію. Після успішного проходження всіх перевірок в аеропорту Джакарти він зробив стратегічну помилку. В середині польоту він зайшов у ванну кімнату в жіночому одязі, переодягнувся і вийшов в чоловічому. Черговий бортпровідник побачив трансформацію пасажира і поінформував адміністрацію аеропорту, які чекали чоловіка і затримали його за порушення протоколів коронавірусу.

Спроби обдурити авіакомпанії численні, але рідко бувають успішними. Місяць тому в соціальній мережі TikTok було відео, яке показує, як жінці вдалося потрапити в літак із зайвою сумкою, прикинувшись вагітною.

У 2010 році молодий китаєць потрапив у світові новини після того, як переодягнувся дорослим білим чоловіком, щоб сісти на рейс з Гонконгу до Канади. Він був схоплений після того, як увійшов в туалет в середині польоту і зняв силіконову маску.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини