ГоловнаCOVID Travel NewsВ Індії призупинені регулярні міжнародні рейси

В Індії призупинені регулярні міжнародні рейси

Уряд Індії продовжив припинення міжнародних рейсів у зв’язку з ростом числа випадків COVID.

Проте, згідно з повідомленнями, польоти відповідно до розкладу «повітряних бульбашок» і місія Ванді Бхарат продовжать роботу в звичайному режимі. На даний момент Індії вдалося сформувати «бульбашки подорожей» з 27 країнами, включаючи США, Великобританію, Францію, Бутан, Об’єднані Арабські Емірати і Кенії. Мандрівники як і раніше зможуть літати в Індію і назад відповідно до пакту про «повітряні кульки» відповідно до урядових нормами.

В Індії призупинені регулярні міжнародні рейси

Раніше регулярні міжнародні рейси були призупинені 23 березня 2020 року через пандемію COVID. З тих пір не було ніяких ознак відновлення міжнародних поїздок.

Як повідомляється, Генеральне Управління Цивільної Авіації (DGCA) видало наказ про продовження припинення регулярних міжнародних комерційних пасажирських перевезень в / з Індії до 23:59 (за індійським часом) 30 квітня 2021 року.

Згідно з наказом: «Це обмеження не поширюється на міжнародні вантажні перевезення і рейси, спеціально схвалені DGCA». У наказі також вказувалося, що міжнародні регулярні рейси можуть бути дозволені на обраних маршрутах компетентним органом в кожному конкретному випадку.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини