ГоловнаІндіяНовий Посол Індії провів дипломатичний прийом на честь 70-му Дню Республіки Індії

Новий Посол Індії провів дипломатичний прийом на честь 70-му Дню Республіки Індії

У Посольстві Індії в Україні 25 січня 2019 року відбувся прийом, присвячений 70-му Дню Республіки Індії.

Новий Посол Індії провів дипломатичний прийом на честь 70-му Дню Республіки Індії

Головним гостем з цього приводу став Державний секретар Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Олексій Перевезенцев. Пан Олексій Перевезенцев зачитав повідомлення Прем’єр-міністра України та розповів про останні події в Індії та можливості співробітництва між Індією та Україною.

Новий Посол Індії провів дипломатичний прийом на честь 70-му Дню Республіки Індії

“Як Вам, можливо, відомо, саме 25 січня 1950 року, ми, Індійці, подарували собі Конституцію, що протягом останніх 70-ти років пройшла випробування часом та складністю надзвичайно різноманітної країни. Сьогодні Індія є найбільшою демократією в світі, з 1,25 мільярда людей, та слугує яскравим прикладом того, що різноманітність можуть співіснувати, що відмінності можуть бути вирішено мирно.” – Посол Індії в Україні Й.В. Пан Партха Сатпатхі

Після виступу Посла пішла яскрава культурна програма індійських народних, легких і класичних танцювальних форм, виконаних українськими групами.

Посол Індії в Україні Й.В. Пан Партха Сатпатхі, Посол Індії в Україні, і Олексій Перевезенцев, Державний секретар, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України відкрили виставку, що відображає спадщину Індії.

Захід відбувся в престижному місці. Прийом відвідали більше 350 гостей з різних міністерств, членів дипломатичного корпусу, видатних інтелектуалів, бізнесменів та громадян Індії.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини