Чергова країна відмовилася від участі в Олімпіаді в Токіо 2020

Гвінея скасувала свою участь в Олімпійських іграх в Токіо через пандемію коронавируса. Про це повідомив міністр спорту західноафриканської країни.

Джерело, близьке до уряду в Конакрі, повідомило, що рішення групи з п’яти людей не поїхати в Токіо було пов’язано з фінансовими труднощами і тим фактом, що «міністерство не може оплатити витрати».

«У зв’язку з повторним появою варіантів коронавируса уряд, стурбований збереженням здоров’я гвінейських спортсменів, вирішило скасувати участь Гвінеї в Олімпійських іграх в Токіо», – написав міністр спорту Санусі Бантама Соу в листі президенту Олімпійського комітету Гвінеї.

Гвінейська ЗМІ також говорять, що відмова від участі була викликана скоріше фінансовими причинами, ніж здоров’ям країни, яка жодного разу не виграла олімпійських медалей в своїх 11 участях. В команду з п’яти чоловік увійшли Фатумата Ярі Камара (вільна боротьба), Мамаду Самба Ба (дзюдо), Фатумата Ламарана Туре і Мамаду Тахиру Ба (плавання) та Айсата Дін Конте (легка атлетика, жінки на 100 метрів).

  Токіо: новий денний рекорд інфікованих COVID-19

У квітні Північна Корея оголосила, що не братиме участі в Олімпійських іграх в Токіо, щоб «захистити» своїх спортсменів від ризику пандемії коронавируса.

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Погода

Останні новини