ГоловнаГрузіяГрузія залучатиме заможних туристів із ОАЕ та Саудівської Аравії

Грузія залучатиме заможних туристів із ОАЕ та Саудівської Аравії

У новому літньому сезоні Грузія сподівається залучити заможних туристів з Об’єднаних Арабських Еміратів та Саудівської Аравії, чому сприятимуть регулярні прямі рейси з міст ОАЕ до Батумі.

Прямі рейси з Дубаї виконуватиме авіакомпанія flydubai, з Шарджі – бюджетна авіакомпанія Air Arabia. «Ми очікуємо, що із Саудівської Аравії буде безпрецедентно високий турпотік цього року, у літній туристичний сезон, що пов’язано з тим, що ми успішно завершили переговори з авіакомпаніями, які працюють чи працюватимуть у Грузії», — зазначила заступник голови Мінекономіки Маріам Кврівішвілі.

За її словами, Грузія є «однією з найбезпечніших і гостинних країн для туристів, що призводить до збільшення кількості відвідувачів з року в рік». Маріам Кврівішеїлі зазначила, що із Саудівської Аравії до Тбілісі та Батумі протягом літнього сезону здійснюватиметься до 54 рейсів на тиждень. «Саудівська Аравія є стратегічно важливою цільовою країною для Грузії, туристи, що приїжджають, відрізняються високими витратами», — уклала вона.

У березні 2022 року влада Об’єднаних Арабських Еміратів прийняла рішення ввести безвізовий режим для власників грузинських паспортів, йдеться в заяві посольства Грузії в ОАЕ. Досі безвізовим режимом в ОАЕ користувалися лише володарі дипломатичних та службових паспортів Грузії.

Безвізовий режим набуде чинності після завершення відповідних процедур. Як зазначають дипломати, це рішення є ще одним показником позитивної динаміки розвитку двосторонніх відносин між Грузією та ОАЕ. Країни встановили дипломатичні відносини 20 жовтня 1992 року.

Країни працюють над створенням механізму регулярних політичних консультацій та активізацією двосторонніх візитів. Грузія та ОАЕ зацікавлені у розвитку співробітництва у сферах економіки, інвестицій та туризму.

Як повідомила раніше міністр економіки та сталого розвитку Грузії Натія Турнава, найбільші інвестиційні фонди Об’єднаних Арабських Еміратів висловили готовність увійти до Грузії, розширитися та інвестувати у розвиток енергетики, логістики та туризму.

За минулі роки інвестори з ОАЕ вклали до Грузії понад US$ 1,1 млрд. «Однак є можливість ще більше розширити проекти інвесторів з ОАЕ та їх вкладення до Грузії», – сказала Турнава.

За словами міністра, прямі іноземні інвестиції та диверсифікація їхньої географії важливі для відновлення економіки після пандемії коронавірусу. ОАЕ є провідним торговим партнером Грузії серед країн Перської затоки.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини