ГоловнаCOVID Travel NewsГреція готова відновити туризм, але за деякими правилами

Греція готова відновити туризм, але за деякими правилами

Греція оголосила, що сподівається привітати туристів 14 травня з конкретними правилами та оновленими протоколами. Також планується поступово скасовувати обмеження, якщо дозволяють умови.

Це хороша новина для країни, яка прийняла 31 мільйон відвідувачів за рік до початку пандемії COVID-19. Міністр туризму Харіс Теохаріс зазначив, що після вакцинації людей похилого та вразливого віку, вона почне вакцинувати тих, хто працює в туристичному секторі, оскільки це активізує зусилля, щоб повернути відвідувачів назад. Греція закликає Європу прийняти загальний цифровий пропуск, який показує, чи був носій вакцинований. Ідею також запропонувала Європейська Комісія, а більше деталей буде опубліковано 17 березня.

Греція готова відновити туризм, але за деякими правилами

Прийом відвідувачів важливий для країни, оскільки на її туристичний сектор припадає приблизно п’ята частина економіки Греції. Населення має 11 мільйонів людей, а Німеччина є його найбільшим ринком для відвідувачів, за яким слідує Великобританія.

На віртуальній ярмарковій туристичній виставці, Теохаріс сказав, що країна вітатиме тих, хто був щеплений проти вірусу, отримавши негативний тест на COVID-19 або вилікувався від хвороби і мають проти неї антитіла. Цей крок був схвалений Всесвітньою радою з питань подорожей і туризму, однак багато країн все ще застерігають жителів від виїзних поїздок. В даний час британський уряд зазначає, що міжнародні поїздки для громадян Англії можуть розпочатися 17 травня.

Греція є чудовим місцем для гурманів, оскільки вона була визнана найкращим місцем харчування у рейтингу Lonely Planet’s Best in Travel 2021. Вона впродовж століть рекламує інгредієнти місцевого виробництва завдяки своїй віковічній звичці вирощувати овочі, збирати оливки на олію та використовувати весь тип продукції, яку можна уявити. За останнє десятиліття вона збільшила виробництво органічної їжі на 51%. І сьогодні органічні ринки та острівні морепродукти роблять її ненавмисним лідером найбільш стійких продуктів харчування у світі.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини