ГоловнаLifeStyleТуристка з Франції розповіла про невдалий досвід оренди житла

Туристка з Франції розповіла про невдалий досвід оренди житла

Британський тиктокер Емма Уоткінс (нікнейм _emma_watkins) поділилася своїм досвідом оренди житла через Airbnb, коли вона відпочивала на півдні Франції зі своєю мамою влітку 2022 року.

У серії відеороликів Емма докладно розповіла, що саме сталося, коли вони дісталися квартири, як вони намагалися вирішити проблему і як представники Airbnb відреагували на всю ситуацію.

“Те, що починалося як головний біль, швидко перетворилося на жах”, – каже вона.

Розташування квартири було ідеальне для їхнього відпочинку: поряд був басейн, пляж, супермаркети та ресторани. Однак коли вони приїхали до будинку, зайшли до квартири і почали все перевіряти, виявилося, що балконні двері не зачиняються. Не просто не замикається, а не закривається.

“Балкон знаходився не так високо над землею і виходив на дорогу з жвавим трафіком, де також пересувається багато людей. Будь-хто міг помітити відчинені двері. До того ж у нас були сусіди, які могли б перебратися до нас на балкон. Цілком очевидно, що ми не могли там залишатися, це було небезпечно”, – каже вона.

Вони негайно зв’язалися із власником квартири, щоб спробувати щось вигадати. Він запропонував зв’язатися з Airbnb безпосередньо, оскільки він не мав інших вільних квартир. Емма зазначила, що він навіть не намагався “вирішити проблему” або полагодити двері.

Зрештою, представник служби підтримки Airbnb зв’язався з нею через мобільний додаток і повідомив, що спілкується з господарем. Представник служби підтримки заявив, що господар сказав, що “вікно розбите”, але це не критично, адже є “інші вікна”, і як розрада компанія запропонувала “знизити ціну”. Уоткінс пояснила, що це було не вікно, а балконні двері, які не просто не зачинялися, але й не зачинялися, що робило перебування в цьому місці небезпечним для неї та її матері.

@_emma_watkins For anyone thinking of using AirBnB in the future, don’t x #fyp #airbnb #airbnbexperience ♬ original sound – emmaa.watkins14

Далі співробітник деякий час не відповідав, а потім зовсім заявив, що його зміна закінчилася, і туристи мають зв’язатися з іншим представником. Тут Емма вирішила заповнити форму скарги у додатку Airbnb. Інший представник компанії дуже перепрошував і сказав, що працюватиме над тим, щоб знайти їм “альтернативне житло”. Тим часом на вулиці темніло і їм все ще не було де ночувати.

Представник Airbnb пообіцяв знайти альтернативні квартири у цьому районі та надати знижку у 30 відсотків. Туристка також надіслала йому кілька варіантів, але не отримала відповіді ні про квартиру, ні про знижку. Так, Уоткінс та її мама вирішили зняти готель на ніч.

У результаті виявилося, що знижка не допоможе в їхньому випадку, а альтернативних варіантів розміщення за такою самою ціною і з тими самими умовами вже не було.

Емма зізнається, що не розуміє, чому Airbnb не несе відповідальності за своїх господарів і чому компанія не доклала більше зусиль, щоб виправити ситуацію.

Зрештою туристки вирішили, що повернутися додому – їхній єдиний варіант, тому що купона не вистачить на тижневе перебування, а будь-яке інше пристойне місце занадто дороге.

Розповідь Емми вмістилася в три ролики TikTok, перший з яких набрав 1,4 мільйона переглядів. Інтернет-користувачі розділилися на думці з приводу всього: хтось вважає, що проблеми в зламаних дверях немає, а хтось підтримує і ділиться своїми неприємними ситуаціями з Airbnb.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини