ГоловнаLifeStyleТуристам дані поради як вибрати гостьовий будинок, та які не варто бронювати

Туристам дані поради як вибрати гостьовий будинок, та які не варто бронювати

Гостьові будинки можуть бути чудовою альтернативою готелям, адже там ви отримуєте проживання та харчування за набагато нижчою ціною, ніж у готелях. Вже кілька років поспіль у власників цього типу розміщення відбувається справжній “бум”, тому що влітку готелі в українських курортних напрямках сильно дорожчають і люди шукають бюджетніші способи зупинитися. Проте мандрівники не завжди залишаються задоволені своєю поїздкою, про це у матеріалі “DIP”.

Найчастіше мандрівники скаржаться, що ціни на гостьові будинки варіюються залежно від настрою власника. На сайті гостьового будинку можуть бути одні ціни, а по приїзді вам будуть озвучувати інші та посилатися на технічні помилки сайту.

“Замовляли номер люкс. По приїзду вартість підвищилася ще на 120 гривень, що становило вже 240 гривень, вдвічі більше. Ціна вказана з особи, номер став коштувати на 3 чоловік 720 гривень, а у господині Ганни, як вона висловилася, за такі гроші тільки економ клас, а це – помилка в цінах на її сторінці”, – пишуть мандрівники (Прим. ред. – тут і далі орфографія та пунктуація автора збережені)

Також у гостьових будинках часто говорять про додаткові послуги, але за фактом їх не роблять. Йдеться про трансфер. Мандрівники пишуть, що їх обіцяють зустріти біля аеропорту чи вокзалу, а зрештою не зустрічають, або викликають таксі після умовлянь.

Також читайте: Як безкоштовно отримати шампанське та фрукти в номер при заселенні в готель

Також у гостьових будинках є великі проблеми із сервісом. Оскільки всім керує одна людина, часто трапляється таке, що номер не готовий до приїзду відпочиваючих.

“Ковдр немає, рушників немає, туалетного паперу та мила теж немає. На розкладачку принесли простирадло з величезною діркою, залатаною латкою, а ще 3 маленькі дірки ніхто навіть не латав”

Досвідчені мандрівники кажуть, що завжди потрібно перевіряти відгуки на різних сайтах перед тим, як заселятися у гостьовий будинок. При цьому робити це треба не на сайтах із бронювання, а шукати “живі” коментарі на форумах та інших тематичних сайтах. Інакше можна зіпсувати собі відпочинок чи витратити набагато більшу суму грошей, ніж планувалося.

Для тих, кому важливим є здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Туристка поїхала до Італії і відкрила собі питання: чому італійці багато їдять, п’ють, а при цьому стрункі і живуть довго».

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода