ГоловнаLifeStyleТурист відкрив для себе давно мучаюче питання про телефони в санвузлах готельних...

Турист відкрив для себе давно мучаюче питання про телефони в санвузлах готельних номерів

Турист відпочив у сочинському готелі та розповів, для чого у санітарних вузлах номерів висить телефон, адже у кімнаті вже є один. Ні, «не щоб папірець попросити», – повідомив він. Про це питання туристів, що мучило, він розповів в особистому блозі на платформі «Яндекс.Дзен».

За словами мандрівника, цей атрибут у туалеті – це насамперед ознака турботи готелю про своїх гостей. «Отже, в готелі все продумано до дрібниць, вас дбають, вас переживають», – написав автор. Як з’ясувалося, ці трубки використовують в екстрених випадках.

По-перше, апарат стане в нагоді, якщо двері ванної кімнати зачинилися і турист не може вибратися звідти самостійно. За словами покоївки, з якою розмовляв автор, у сочинському готелі, а точніше у санвузлах, телефони з’явилися після одного інциденту: жінка приїхала на відпочинок одна, пішла у ванну, закрилася, а замок заклинило. У результаті вона просиділа цілу добу під замком, ніхто не прийшли їй на допомогу, так як сусіди не надали значення крикам. Виявила «полонянку» покоївка.

По-друге, телефони знадобляться для людей похилого віку. За деякими даними, людям у похилому віці найчастіше стає погано саме в санвузлі під час водних процедур. Саме тоді кожна хвилина на рахунку. Тому турист може натиснути кнопку та зв’язатися з адміністратором, який вирішить, що робити далі – самостійно надати допомогу або одразу викликати швидку допомогу.

По подальшій розповіді стало ясно, що непогано було б встановити телефони ще й на балконах, оскільки випадки, коли двері зачиняються, теж дуже часті. Тим більше, що він і сам опинявся у подібній ситуації. Тоді на допомогу прийшов прибиральник та врятував його.

Раніше інший турист з’їздив до єгипетського Шарм-ель-Шейху і зрозумів, що залишати чайові для прибиральників номерів у п’ятизірковому готелі – дуже погана ідея. Подробиці читайте у матеріалі «Турист у Єгипті залишив чайові прибирачеві номери готелю та поплатився за це».

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: “Лікарі дали дієві поради як боротися з безсонням“.

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода