ГоловнаLifeStyleОпубліковані сервісні коди, що відкривають будь-які сейфи в номерах готелів: туристів попередили,...

Опубліковані сервісні коди, що відкривають будь-які сейфи в номерах готелів: туристів попередили, щоб їх не обікрали

Перевірити свій готельний сейф на “код скасування” перед тим, як покласти в нього цінні речі, закликав туристів експерт-блогер, ведучий Youtube-канал “Lock Picking Lawyer” (“Юрист зі злому замків”). Він пояснив, більшість готельних кодів скасування – тобто, набір цифр, яким співробітники готелю свідомо можуть відкрити сейф, у разі, наприклад, якщо турист забув свій код – вкрай прості. І є можливість цим скористатися з поганими намірами.

У відео, опублікованому на цьому каналі YouTube, експерт показує, наскільки легко зловмиснику зламати подібні сейфи. На відео якийсь турист встановлює свій особистий код – так само, як будь-який гість, залишаючи цінні речі у своїй кімнаті. Переконавшись, що сейф зачинено, чоловік навмисно вводить неправильний код, але сейф залишається заблокованим. Потім експерт натискає кнопку «замок», потім 999999, і двері відчиняються.

За його словами, комбінація з кількох дев’яток часто використовується готельним персоналом як код скасування. Ще один такий універсальний набір – це комбінація із чотирьох і більше нулів.

«Туристи повинні перевірити, чи є у їхньому власному сейфі готелю такий же зломщик коду, перш ніж вирішувати, чи залишати там свої цінні речі, перебуваючи у відпустці», – заявляє експерт.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Лимонний сік у каві рятує від підвищеного тиску».

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода