ГоловнаГотеліЦіни на номери у готелях Європи зросли майже на 50%

Ціни на номери у готелях Європи зросли майже на 50%

Вартість розміщення у готелях Європи з початку року збільшилася майже на 50%. Про це йдеться у звіті компанії TravelPerk.

Зокрема, найбільше зростання цін на номери відзначено у Барселоні. Тут підвищення фіксується на рівні 48%, а за кімнату гостю в середньому доведеться віддати 153 євро.

Другий та третій рядок в антирейтингу ділять між собою Париж та Берлін, де проживання подорожчало на 40%, до 130 та 198 євро за номер відповідно.

Нарешті вартість розміщення в готелях Лондона зросла на 22%, до 200 євро, а в Амстердамі на 36% – до 184 євро.

За словами експертів, це пов’язано з тим, що турбізнес зараз намагається поспішно компенсувати фінансові втрати, отримані під час пандемії. Тим більше, що внутрішній турпотік у Європі поступово відновлюється. Громадяни ЄС втомилися від локдаунів та обмежень і готові вирушити у подорож навіть незважаючи на підвищення цін. І тут працює ефект відкладеного попиту.

Зазначимо, що зараз зростають тарифи не лише у готельному секторі, а й у сфері перевезень. Тільки на залізниці вартість квитків на чотирьох найпопулярніших внутрішньоєвропейських маршрутах: з Парижа до Бордо, Лондон, Гамбург та з Берліна до Мюнхена зросла на 25%. Аналогічна ситуація спостерігається й у авіаційному сегменті.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини