свіжі новини

47-й Національний день Об’єднаних Арабських Еміратів

30-го листопада 2018 року, Посольство ОАЕ в Україні провело урочистий прийом з нагоди національного свята – Національного дня, присвяченого 47-й річниці заснування Об’єднаних Арабських Еміратів.

Націоналний день відзначається щорічно 2-го грудня, в день заснування держави у 1971 році та об’єднання семи еміратів: Абу-Дабі, Аджман, Дубай, Фуджейра, Рас-ель-Хайма, Шарджа, Умм-Ель-Кувейн.

2018 рік був оголошений “Роком Заєда” в Об’єднаних Арабських Еміратах, на честь 100-річчя від дня народження Шейха Заєда – першого президента та засновника держави, адже саме йому належала ініціатива об’єднання 7 еміратів. Еміратці називають його “Батьком нації”, їм пишаються дорослі та діти, а його бачення і слова надихають не тільки співвітчизників, а й людей по всьому світу. Іменем Шейха Заєда названо багато вулиць, мостів, закладів, організацій та мечетей. Тому, цьогорічне свято Національного дня присвячене пам’яті Шейха Заєда.  У рамках прийому було організовано фотовиставку, де українські та іноземні гості могли ознайомитись з частиною історії створення ОАЕ та життям ії засновника.

Також читайте:  Звернення Посла Узбекистана в Україні Абдуалієва Алішера
Також читайте:  Посол ОАЕ в Україні взяв участь в урочистому прийомі з нагоди Дня Незалежності Республіки Молдова

Посольство Об’єднаних Арабських Еміратів в Україні

Слідкуйте за нами на Google News

Latest Posts

не пропусти