Головна Фото. Відео Miss Ukrainian Canada 2018 Highlights

Miss Ukrainian Canada 2018 Highlights

0

15 липня в Торонто відбувся Гранд-фінал культурного шоу Міс Українська Канада 2018. Яскраві виступи фіналісток проекту, вражаючі костюми, запальні автентичні ритми, модні покази, танці та сюрпризи від зіркових гостей – все це чекало глядачів протягом 4-годинного концертного шоу.

Під бурхливі оплески конкурсантки відкрили програму, презентуючи колекцію вишитого вбрання від українського бренду Ornament. Наступним номером став показ давнього українського одягу 18-19 ст. з приватної колекції Устини Стефанчук. Учасниці представили публіці унікальні та різноматні українські строї, деяки з яких були привезені першими переселенцями з України (!).

Справжнім фурором став fashion-показ української дизайнерки Roksolana Bogutska, яка презентувала стильну колекцію сезону Весна/Літо 2018.

По-справжньому вражаючими були номери талантів, які виконували учасниці та презентація соціальних проектів.

Також читайте:  Business meeting Ukraine-China (Photo)

Виступи зіркових гостей – Alexander Lozovsky, Klooch та Злата Огневич подарували незабутній драйв, енергію та щирі емоції! Глядачі надзвичайно тепло сприймали всі виступи і не жаліли долонь для оплесків.

Родзинкою програми став вихід фіналісток у сяячих вечірніх сукнях від українського дизайнера Katherine Lukashyk, який передував церемонії нагородження.

Як в Канаді відбувалось Свято Краси, Таланту та Мудрості Украінської Думки! Організатор Miss Ukrainian Canada сімья Anna & Maksym Kuprieiev"Дівчата конкурсантки вразили своєю різносторонністю, цілеспрямованістю. Круто бачити українок, які чудово собі дають раду в чужому світі, роблять його своїм, долаючи таким чином купу стеотипів та шаблонів в оцінці українських емігранток" Ustia Stefanchuk колекціонер автентичного одягу.?Roksolana Bogutska, ?Zlata Ognevich / Злата Огневич, ? Najla Rahimi

Gepostet von Evgeniia O'connor am Sonntag, 29. Juli 2018