Home Events Український театр іде в кіно!

Український театр іде в кіно!

Проєкт «Театр 360 градусів» запрошує всіх українців до мультиформатного святкування 150-річчя легендарної поетеси Лесі Українки! Виставу «Камінний господар» за драмою авторки, починаючи з 25-го лютого і протягом місяця, покажуть по всій Україні у кінозалах, театрі та онлайн. Таким чином кожен охочий, незалежно від локації, своїх можливостей чи мистецьких уподобань, зможе вшанувати творчість діячки.

«Головна мета нашого проєкту — зробити театр доступним кожному, поширити його у всі максимально доступні нам виміри, щоб кожен українець міг доторкнутися та відчути справжню силу театру та ейфорію від нього, — розповідає Даша Малахова, продюсерка «Театру 360 градусів». — Адже у найважчі часи саме культура рятувала країну. І нині саме такий період, коли мистецькі заходи та якісний театр сприяють нашій самоідентифікації, як народу і як особистості, та дарують емоції, які зараз так потрібні людям».

Український театр іде в кіно!

Своєю мотиваторкою продюсери називають саму Лесю Українку — революціонерку, яка навіть через 150 років є драйвером прогресу української театральної культури. Саме тому вистава «Камінний господар», що була прем’єрною в рамках проєкту «Театр 360 градусів», розпочинає історію українського театру в кіно. Організатори переконані: це безумовно розширить театральну аудиторію в десятки разів, а великі твори авангардної та геніальної Лесі побачать українці у кожному куточку країни та навіть за її межами.

Український театр іде в кіно!
В’ячеслав Довженко

«Тепер від театру не сховатися! Він навколо: вдома, у кінозалах, у вашому смартфоні, коли ви їдете у метрополітені чи гуляєте сквером… Саме про це говорить концепція “360 градусів”, — розповідає Наталія Чижова, продюсерка проєкту. — А реалізовувати її нам допомагають новітні технології, завдяки яким театр стає ближчим та зрозумілішим. І нині кожен може, якщо не піти до театру у Києві, то завітати до кіно у своєму місті чи переглянути відеоверсію спектаклю онлайн там, де зручно».

Організатори відзначають, що починаючи з 25 лютого дня народження Лесі Українки та протягом місяця, театральну виставу за драмою діячки можна буде переглянути у всеукраїнських мережах кіно. Перший тиждень показів пройде у мережі Multiplex (з 25 лютого), а після до святкування долучається Планета Кіно (з 5 березня), Сінема Сіті (з 10 березня), мережа комунальних кінотеатрів «Київкінофільм» (з 19 березня), а також інші кінозали у 15 містах України. За розкладом сеансів у вашому місті слідкуйте на сайті «Театру 360 градусів», у соціальних мережах проєкту, а також на офіційних ресурсах мереж кінотеатрів.

Український театр іде в кіно!

Окрім того, кияни та гості міста можуть відвідати виставу у Театрі на Подолі, що відбудеться 25 лютого та 9 березня. Якщо ж з якихось причин вам недоступні театральна та кінозали, ви можете долучитися до всеукраїнського святкування онлайн завдяки своєму смартфону чи домашньому інтернету.

Український театр іде в кіно!

Нагадаємо, цієї осені відеоверсію постановки Театру на Подолі «Камінний господар» в інтерпретації режисера Івана Уривського за 10 днів онлайн-показів переглянули понад 40 000 українців. А першими у проєкт повірили та долучилися до його підтримки Київстар, Visa, ARARAT і glo™ та таким чином зробили важливий вклад у розвиток театральної індустрії в Україні.

Date

Лют 25 2021 - Бер 25 2021
Ongoing...

Time

Всі дні

Ціна

200.00UAH
Театр на Подолі

Локація

Театр на Подолі
20 А,Б, Андріївський узвіз, 20 А,Б, Київ, 04070
Категорії
Театру 360 градусів

Організатор

Театру 360 градусів