Тижні Німеччини в Україні 2019

З 25 жовтня по 9 листопада цього року вже всьоме відбуватимуться «Тижні Німеччини в Україні». Цьогорічна програма проходить цілковито під гаслом тридцятиріччя падіння муру. Що ж тоді сталося? Які наслідки це мало? Яку роль відігравали і дотепер відіграють такі теми як права громадян, громадянське суспільство, демократія, долання мурів та кордонів? Хоча вже виросло ціле покоління у возз′єднаній Німеччині, у возз′єднаній Європі, однак теми, які визначали ті події, актуальні як ніколи. Те ж саме стосується й України. Тому ми раді представити вам багатогранну програму заходів і спільно поглянути на значення демократії, громадянських свобод, активності громадянського суспільства та подолання мурів і кордонів.

Організаторами виступають Посольство Німеччини в Україні (м. Київ), Генеральне консульство Німеччини у Донецьку, яке знаходиться зараз у м. Дніпрі, а також Почесні консули Німеччини у Харкові, Чернівцях, Львові й Одесі. Численні німецькі організації в Україні є партнерами «Тижнів Німеччини» і наповнюють їхню програму, проводячи власні заходи. Хочемо також подякувати нашим спонсорам – фірмам BMW і Контейнерний термінал Одеса за їхню щедру підтримку.

Програму заходів дивіться на нашій Інтернет-сторінці http://deutsche-wochen-ukraine.com На Facebook ми пропонуємо Вам інформацію щодо окремих заходів, інші додаткові матеріали, а також даємо вам змогу «зазирнути за куліси».

Date

Жов 25 2019 - Лис 09 2019

Time

09:00 - 18:00