Тижні Німеччини в Україні 2018

Посольство Федеративної Республіки Німеччини разом з Генеральним консульством Німеччини у Донецьку з розташуванням у м. Дніпро та з Почесними консулами Німеччини у Харкові, Одесі, Львові і Чернівцях, а також разом з багатьма німецькими партнерськими організаціями в Україні вже уп’яте проводить «Тижні Німеччини в Україні». Протягом двох тижнів, з 19 жовтня по 02 листопада, у 14 містах Німеччина розкаже про свою активну та різнобічну діяльність в Україні.

Ми пропонуватимемо Вашій увазі розважальні та інформативні заходи, дамо Вам можливість зануритися у світ німецького мистецтва і культури, у світ німецького кіно та німецької музики, спонукаємо Вас до роздумів дискусіями експертів, разом з нами Ви зможете подорожувати німецько-українською історією й сучасністю, ми розповімо Вам про можливості отримання освіти та допоможемо Вам відкрити для себе сучасну інноваційну Німеччину. Ці численні переплетіння між Німеччиною і Україною ґрунтуються на роботі багатьох українських і німецьких партнерів зі сфері політики, культури, науки і громадянського суспільства.

Міста-учасники: Київ, Львів, Одеса, Бердянськ (Запорізька область), Харків, Чернівці, Дніпро, Кривий Ріг (Дніпропетровська область), Маріуполь (Донецька область), Мелітополь (Запорізька область), Покровськ (Донецька область), Запоріжжя, Суми, Ужгород.

«Тижні Німеччини в Україні 2018» проводяться за підтримки банку „Deutsche Bank“ та компанії „Siemens“.

Date

Жов 22 2018

Time

13:50 - 14:50