IV Форум Креативних Індустрій

19, 20 та 21 вересня в інноваційному парку UNIT.City відбудеться IV Форум Креативних Індустрій. Це найкреативніша бізнес-подія осені, яка залучить понад сто міжнародних та українських експертів із більш ніж 16 інтелектуальних індустрій.

Цьогоріч під гаслом “Креативний клас. Автопортрет” ми спробуємо розкрити суть феномену “креативності” – для кожного і у своїй сфері – та на реальних кейсах продемонструємо ефективність впровадження нестандартних рішень у бізнесі, суспільстві та державі.

Звісно, ми не позбавимо комплексів формалізму самозакоханих естетів, не порушимо всі догми світу бізнесу і не зробимо кожного успішним вже сьогодні. Ми точно не врятуємо світ від загибелі, навіть через рік. Хоча й спробуємо…

Чим ця подія відрізняється від всіх інших – ми відкриємо можливості, від яких у свідомості кожного сформуються нові поняття та бізнес-моделі. На стику індустрій – народяться безліч цінних ідей. А якісні міжсекторальні контакти – підвищать шанси на їх втілення. І це доведено…

Якщо коротко: це як безліч окремих конференцій – в одній! Море цінної інформації, невимушена креативна атмосфера та найбільша концентрація ідей на квадратний метр.

Не віриш? А ти спробуй! Квитки на весь день стартують від 350 грн. Продаж стартує незабаром.

*10% від вартості піде на формування фонду розвитку програм Асоціації Креативних Індустрій України.

Date

Вер 19 2019 - Вер 21 2019

Time

10:00 - 22:00
Category