Дні Швеції в Україні / Sweden Days in Ukraine 2019

Дні Швеції в Україні 2019: приклад Швеції для України

Команда Swedish Language School – Kyiv у співпраці з Кафедрою германської філології та перекладу ІФ КНУ імені Тараса Шевченка, Swedish Business Association in Ukraine та SI Alumni Network Ukraine та за підтримки Посольства Швеції в Україні та Swedish Institute урочисто запрошує вас долучитися до Днів Швеції в Україні 2019, які будуть проходити з 8 по 14 квітня 2019 року.

Рівно два тижні залишилось до старту нашого семиденного марафону “Дні Швеції в Україні 2019″!
Повірте, такого ви ще точно не бачили!
6 локацій, 4 виші, біля півсотні лекторів та експертів з 10 різних актуальних для України тем, воркшопи та майстер-класи, поетичний вечір, зона для дітей, віртуальні подорожі, пікніки, еко-маркет, тиждень шведського кіно… і, звичайно, купа нових вражень та корисних знань!
І це усе завдяки вам! Ми дуже вдячні усім, хто відгукнувся бути нашим експертом чи волонтером, дуже скоро ми зв’яжемося з вами, щоб узгодити усі деталі.
Тим часом, вам дійсно потрібно вже починати готуватись до нашої великої події, як до марафону, щоб не пропустити жодної цікавинки… До речі, справжній марафон в нас теж буде і не простий, а шведський еко-марафон!
Вже зовсім скоро ми опублікуємо нашу зіркову програму, а поки радимо тренуватись швидко пересуватись від точки А в точку Б, це вам знадобиться!

Усі заходи безкоштовні! Реєстрація обов’язкова:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdFuVLO4ovB2zWqrTckShUW1zf6qYTT9R2G2KGWvHJ8eNRGbw/viewform

Date

Кві 08 2019 - Кві 14 2019

Time

12:00 - 21:00