День відкритих дверей Посольства Німеччини «Німецький сад»

Проведи останній день літа із друзями з Німеччини! Легендарний «Німецький сад» повертається вже за два тижні – 31 серпня 2019 року!

З 11:00 до 17:00 Посольство Федеративної Республіки Німеччина ушосте відкриє свої двері для усіх охочих. Протягом дня ми представимо усю палітру діяльності Німеччини в Україні.

Ти отримаєш нагоду поспілкуватися з представниками німецьких посередницьких організацій: Німецької школи та Німецького дитячого садка, Goethe Institut в Україні, Німецької академічної служби обмінів DAAD, Німецько-української промислово-торгівельної палати, Товариства міжнародної співпраці GIZ та Німецького банку розвитку KfW, а також з німецькими політичними фондами. Розважати будуть фольклорна група «Deutsche Quelle» та учні шкіл із поглибленим вивченням німецької мови. Крім того, на тебе чекає музичний сюрприз – зірковий гість, ім’я якого ми поки тримаємо у секреті 😉

Приходь, насолоджуйся німецьким пивом та смаколиками, а також вигравай призи у вікторинах та фотоконкурсах.

Вхід вільний. Попередня реєстрація не потрібна.

Програма:
Важлива інформація! З огляду на заходи безпеки, що діють на території дипломатичної установи, та заради пришвидшення контролю просимо не брати з собою великі рюкзаки чи сумки. Дякуємо!

Date

Сер 31 2019

Time

11:00 - 17:00