ГоловнаCOVID Travel NewsIATA Travel Pass успішно випробувано на першому міжнародному рейсі

IATA Travel Pass успішно випробувано на першому міжнародному рейсі

Міжнародна асоціація повітряного транспорту (IATA) оголосила про прибуття до лондонського аеропорту Хітроу першого мандрівника, який використовує програму IATA Travel Pass для управління своїми даними про стан здоров’я.

«Успішне впровадження IATA Travel Pass у цьому випробуванні з пасажирами Singapore Airlines демонструє, що технологія може безпечно, зручно та ефективно допомогти мандрівникам та урядам керувати даними про стан здоров’я. Значення цього для відновлення міжнародної авіації не можна переоцінити», – сказав Олександр де Джуньяк, генеральний директор і генеральний директор IATA.

Джоанн Тан, виконуюча обов’язки старшого віце-президента з маркетингового планування авіакомпанії Singapore Airlines, зазначила: “Цифрові сертифікати стануть важливими, оскільки кордони відновлюються, а обмеження на поїздки поступово скасовуються у всьому світі. Успішне впровадження IATA Travel Pass відображає мету Singapore Airlines використовувати безпечні цифрові рішення для перевірки стану здоров’я та підтримувати безпечні та безперебійні подорожі для наших клієнтів”.

Пасажири рейсів Singapore Airlines з Сінгапуру до Лондона під час пробного періоду могли використовувати IATA Travel Pass для:

  • Створення захищеної цифрової версії їх паспорта на мобільному пристрої
  • Вводити їх дані про рейс, щоб дізнатись про обмеження та вимоги до поїздок
  • Отримайння результату випробувань та підтвердження того, що вони відповідають всім вимогам до поїздки

«Сьогоднішній успіх є великим виграшем для багатьох цілей. Це дає мандрівникам універсальний магазин, щоб допомогти їм дотримуватися нових правил подорожей. Це показує, що уряди можуть ефективно керувати цими виїзними вимогами з повною впевненістю в особі пасажира та правдивості посвідчень про поїздки – що важливо, уникаючи довгих черг. І це спеціально розроблений додаток для авіакомпаній для управління новими вимогами до подорожей, не занурюючись у неефективні та неефективні паперові процеси”, – сказав де Джуніяк.

Автоматизована обробка

“Авіакомпанії розуміють, що їх наземні операції припиняться, якщо їм доведеться керувати вимогами до подорожі COVID-19 – результатами випробувань або сертифікаціями вакцин – за допомогою паперової документації. Те саме стосується прикордонних органів. Великобританія випереджає інші уряди у нанесенні шляхів відновлення міжнародних подорожей у масштабі. Цей реальний доказ концепції повинен надати всім урядам впевненості, що промисловість має дієве цифрове рішення, яке полегшить тиск на включення перевірок медичних сертифікатів у процес подорожей, зокрема на кордонах. Це випробування – це можливість для нас співпрацювати з урядом Великобританії, щоб продемонструвати, що рішення працює, та поділитися результатами з іншими, оскільки ми будуємо надійну та ефективну систему, яка допоможе світові знову рухатись”, – сказав Нік Карін, старший директор IATA Віце-президент аеропорту, пасажирський, вантажний, безпековий.

Глобальні стандарти

Щоб отримати максимальну вигоду від IATA Travel Pass та уникнути плутанини та незручностей для пасажирів, ключовим є стандартизація сертифікатів тестів або щеплень та їх прийняття органами влади. Недавнє опитування IATA серед мандрівників виявило, що 89% погоджуються з необхідністю застосування світових стандартів, а 80% прагнуть використовувати мобільний додаток для управління своїми посвідченнями подорожей. Минулої п’ятниці ІКАО пересунув світові стандарти тестування/сертифікації щеплень на крок ближче до реальності. Наступні уряди повинні надати цифровий сертифікат тесту/вакцинації проти COVID-19, коли люди проходять тестування або вакцинацію, щоб вони мали змогу перевірити документ на своєму мобільному пристрої. Це забезпечить еквівалентність, взаємне визнання та прийняття сертифікатів COVID-19 для пасажирів, коли вони подорожують по всьому світу.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини