IATA попереджає: Літній сезон під загрозою

Через повільних темпів вакцинації літній сезон 2021 знаходиться під загрозою, побоюється асоціація авіакомпаній IATA, яка також скоригувала свої прогнози збитків авіаперевізників в сторону підвищення.

Асоціація авіакомпаній IATA бачить небезпеку для бізнесу в період прибуткового літнього сезону. Низькі темпи вакцинації означають, що не можна очікувати своєчасного зняття обмежень на поїздки, побоюється головний економіст IATA Брайан Пірс. «Важливий період для бізнесу авіакомпаній в період літнього сезону знаходиться під загрозою», – сказав він. В результаті авіакомпанії, ймовірно, зазнають в цьому році навіть вищі збитки, ніж передбачала асоціація в грудні минулого року. Пірс переглянув прогноз збитків на цей рік з прогнозованих раніше трохи менше 39 мільярдів доларів США до 47-48 мільярдів доларів.

В кінці минулого року в IATA все ще сподівалися, що в цьому році обсяг польотів досягне 51% від рівня 2019 року. Зараз він як і раніше становить 43%. Це в пасажиро-кілометрах – всі рейси всіх пасажирів разом узяті.

Основна проблема, за словами пана Пірса, – це обмеження на поїздки в багато країн. Але є і світло в кінці тунелю: пасажири готові до подорожей, – зазначив менеджер. «У нас є вагомі підстави для оптимізму», – говорить глава IATA Уіллі Уолш. «Є явні ознаки того, що виникне значний відкладений попит, як тільки обмеження на поїздки будуть ослаблені або зняті».

  Ізраїль відмовляється від масок для вулиці, але інші правила COVID-19 все ще діють

Уіллі Уолш вважає, що першочерговим завданням IATA є відкриття кордонів і повернення авіаперевезень. За його словами, IATA Travel Pass – хороший спосіб зробити це. Документ оцифровує результати тестів і свідоцтва про вакцинації. В майбутньому пасажирам не доведеться стояти в черзі на перевірку з паперами в руках. Крім того, Уолш вимагає, щоб правила подорожі пов’язаних з коронавірусів були скасовані якнайскоріше після того, як пандемія відступить. Не можна допускати, щоб вимоги до тестування або свідченнями про вакцинацію залишалися в силі на невизначений термін.

Уолш вимагає покласти край «непомірним» витрат на тести на Covid-19, коли «уряду отримують свою частку податків». Він запевнив, що стримування і скорочення витрат буде найважливішим для авіакомпаній, оскільки збільшення транспортних витрат буде означати більш повільне відновлення економіки. «Необхідно, щоб всі сторони прагнули скоротити витрати», – додав він.

  США склали рейтинг країн, в які не рекомендують подорожувати

Згідно з прогнозом IATA, в даний час регіони з великими ринками без міжнародних кордонів будуть найкраще відновлюватися, особливо в другій половині року. Такі регіони, як Європа, з безліччю національних кордонів, є найгіршим прикладом, тому що в різних країнах застосовуються різні правила в’їзду. Згідно з дослідженнями, проведеними компанією Airfinity, в той час як в США всі бажаючі будуть вакциновані до липня, в Європі це займе більше часу, наприклад в Німеччині і Франції до жовтня.

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Туреччина повністю закривається: Ердоган вводить жорсткий локдаун

У зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в країні з 29 квітня по 17 травня в Туреччині буде діяти повний локдаун. Про це повідомив президент Реджеп...

США склали рейтинг країн, в які не рекомендують подорожувати

Цього тижня Державний департамент США додав до свого списку "не подорожувати" щонайменше 116 країн. Напрямки, які отримають найвищий рейтинг четвертого рівня, включають Великобританію, Канаду, Францію,...

Туреччина скасовує вимогу вакцинації для іноземних туристів

Чиновники оголосили, що для міжнародних мандрівників, які в'їжджають до країни, не вимагатимуться сертифікати про щеплення. На даний момент потрібно буде представити лише негативний результат тесту...

Ізраїль відмовляється від масок для вулиці, але інші правила COVID-19 все ще діють

Перші ознаки мінливої ​​пандемії нарешті з'являються в усьому світі. За даними Reuters, в неділю Ізраїль полегшив деякі зі своїх протоколів COVID-19. Країна офіційно зняла частину...
Погода

Останні новини