Гібридні події: Формат сучасності і майбутнього?

Пандемія Covid-19 та змінене соціальне мислення вимагають нового погляду на майбутні формати подій. Гібридні події, що зростають протягом декількох років, стають дедалі популярнішими завдяки своєму потенціалу і співзвучні сучасному часу, як навряд чи будь-який інший формат.

Такий формат події створює зв’язок між гостями в студії або в місці події та іншими учасниками на екрані. Таким чином, діапазон реальної події можна збільшити незалежно від місця та без значних додаткових зусиль.

Переваги гібридних подій

Але є й проблеми. Ключові слова та емоціоналізація, спілкування, взаємодія та мотивація. Те, що спочатку здається складним завданням, може бути освоєно за допомогою детального планування та впровадження, а також вдосконалених технологій. Як результат, можна створити вимірювану та відчутну додану вартість для господарів та гостей.

Подорож у новий світ подій приносить як можливості, так і переваги для учасників та відвідувачів, а також для організаторів. Що стосується витрат, вони значно нижчі, оскільки мінімальні витрати на проїзд та проживання.

Необхідний час також різко зменшується. Для організатора також зменшаться витрати на приміщення для презентацій та оренду кімнат.

Заходи можуть бути реалізовані у високій якості із стійким закріпленням інформації без фізичної присутності всіх учасників. Навколишнє середовище також може зітхнути з полегшенням, зменшуючи кількість поїздок до події та з неї, покращуючи баланс CO2.

  Без тесту та вакцини: Домініканська Республіка скасовує всі обмеження на в'їзд туристів

Необхідне широке планування

Хоча витрати на проїзд, проживання та гостинність зменшуються з гібридними заходами, зусилля з планування та реалізації можна прирівняти до зусиль звичайних заходів.

Успішні заходи зосереджені на постановці, напруженні та емоціоналізації живої та онлайн-аудиторії. Для цього, залежно від формату заходу та змісту, кліпи, гейміфікація, голосування та інші інтерактивні елементи повинні бути об’єднані разом із необхідними компонентами живих подій, такими як дизайн сцен із відповідним технічним обладнанням.

На думку експертів, зазвичай недостатньо перейти від звичайної події до гібридної версії, ніби не було відмінностей і нехтувати вимогами обох груп учасників на місці та на екрані.

Для гібридних подій доводиться враховувати багато деталей. Сюди входить дизайн освітлення, сумісний з камерою, який також працює на екрані, а також безпека даних, зручність користування онлайн-платформою, потужність передачі для потокового передавання або інтеграція потоку на домашній сторінці організатора.

  Туреччина скасовує вимогу вакцинації для іноземних туристів

Підводячи підсумок, гібридна подія є успішною лише в тому випадку, якщо подібний досвід створений для живих та онлайн-учасників, коли вони можуть взаємодіяти, задавати питання, давати відповіді та контактувати з іншими учасниками.

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Туреччина повністю закривається: Ердоган вводить жорсткий локдаун

У зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в країні з 29 квітня по 17 травня в Туреччині буде діяти повний локдаун. Про це повідомив президент Реджеп...

IATA попереджає: Літній сезон під загрозою

Через повільних темпів вакцинації літній сезон 2021 знаходиться під загрозою, побоюється асоціація авіакомпаній IATA, яка також скоригувала свої прогнози збитків авіаперевізників в сторону підвищення. Асоціація...

США склали рейтинг країн, в які не рекомендують подорожувати

Цього тижня Державний департамент США додав до свого списку "не подорожувати" щонайменше 116 країн. Напрямки, які отримають найвищий рейтинг четвертого рівня, включають Великобританію, Канаду, Францію,...

Туреччина скасовує вимогу вакцинації для іноземних туристів

Чиновники оголосили, що для міжнародних мандрівників, які в'їжджають до країни, не вимагатимуться сертифікати про щеплення. На даний момент потрібно буде представити лише негативний результат тесту...
Погода

Останні новини