ГоловнаЧехіяУкраїна і Чехія розробляють нові формати поглиблення співробітництва

Україна і Чехія розробляють нові формати поглиблення співробітництва

28 січня 2019 року відбулася зустріч Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна з Міністром закордонних справ Чеської Республіки Томашем Петршічеком, у рамках його дводенного робочого візиту в Україну.

Міністр закордонних справ України висловив вдячність чеській стороні за послідовну підтримку територіальної цілісності та суверенітету України, за постійну увагу до проблем на Донбасі та гуманітарну допомогу, яку Чехія надає мешканцям регіону.

Міністр закордонних справ Чеської Республіки підтвердив пріоритетність для Чеської Республіки розвитку українсько-чеського співробітництва. «Україна входить у двадцятку найбільших торговельних партнерів Чехії», – зазначив Томаш Петршічек.

Для активізації двостороннього співробітництва було домовлено посилити взаємодію дипломатичних відомств, а також започаткувати роботу українсько-чеського форуму представників неурядових організацій для обговорення на експертному рівні актуальних для наших країн питань.

29 січня 2019 року Міністри закордонних справ України, Чехії та Данії відвідають м. Маріуполь, де заплановані відвідання КПВВ «Гнутове» та огляд акваторії Маріупольського морського порту з метою ознайомлення із безпековою ситуацією в регіоні.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини