ГоловнаБразиліяНайбільша у світі спільнота InterNations назвала топ найприязніших до іноземців країн

Найбільша у світі спільнота InterNations назвала топ найприязніших до іноземців країн

Найбільша у світі спільнота людей, які живуть і працюють за кордоном, InterNations виявила 10 найдружніших країн на 2022 рік.

Рейтинг заснований на опитуванні 11970 емігрантів 177 національностей, що живуть у 181 країні. Так, найдружнішою країною виявилася Мексика. Дев’ять із десяти респондентів кажуть, що місцеве населення загалом доброзичливе. 89 відсотків вважає, що особливо добре тут ставляться до іноземців. 75 відсотків опитаних сказали, що заводити дружбу у цій країні легко.

Індонезія – на другому місці. Дев’ять із десяти респондентів заявили, що місцеве населення добре ставиться до іноземців. А 46 відсотків вважають, що місцеві дуже привітні та позитивно налаштовані до приїжджих.

Двоє із трьох респондентів повідомляють, що їм легко завести друзів в Омані. Майже троє з чотирьох сказали, що звикнути до місцевої культури було легко, а четверо з п’яти пояснили, що почуваються в Омані як удома.

Респонденти з Філіппін показали найкращі результати у категорії “пошук друзів”: 71 відсоток людей заявили, що їм було легко завести друзів серед місцевих мешканців. Четверо з п’яти респондентів сказали, що на Філіппінах люди поводяться привітно, а 78 відсотків почуваються як удома. Загалом 68 відсотків людей тут задоволені своїм соціальним життям.

Бразилія – п’яте місце. Країна піднялася з 10-го місця у рейтингу у 2021 році та з 15-го місця у рейтингу у 2019 році. Хоча звіт по цій країні не зазначений, дивлячись на цифри попередніх років, можна припустити, що близько 83% респондентів вважають, що місцеві жителі дружелюбно ставляться до іноземців.

У В’єтнамі 83 відсотки респондентів бачать гарну прихильність до себе. Сім із десяти почуваються тут як удома, а американський емігрант сказав, що “теплота, чесність та дружелюбність людей” були однією з найприємніших моментів у країні. 83 відсотки респондентів вважають місцевих жителів особливо доброзичливими до іноземців. 54 відсотки сказали, що з місцевими легко потоваришувати.

Найбільша у світі спільнота InterNations назвала топ найприязніших до іноземців країн

Тайвань посідає сьоме місце серед найдружніших країн: 78 відсотків кажуть, що відчувають гарне розташування місцевих. Всього 53 зі ста респондентів заявили, що почуваються на Тайвані як удома. Половина опитаних сказала, що заводити друзів тут дуже легко. Зазначимо, що КНР вважає Тайвань провінцією, що відкололася, яка має повернутися до складу Китаю.

Таїланд на восьмому місці. 81 відсоток людей згадали, що місцеве населення дружелюбно ставиться до іноземців. 52 відсотки повідомили, що потоваришувати з місцевими жителями легко. 69 відсотків кажуть, що вони задоволені своїм соціальним життям у Таїланді.

У Португалії 77 відсотків заявили, що відчувають гарну прихильність до себе. 41 відсоток заявили, що почуваються в Португалії як удома. 51 відсотку учасників опитування було легко потоваришувати з місцевими. Усього 67 відсотків іноземців задоволені соціальним життям у Португалії.

Бахрейн на десятому місці. 70 відсотків відчувають гарне розташування місцевих до приїжджих. 57 відсотків опитаних сказали, що з місцевими легко потоваришувати. 77 відсотків вважають, що місцеве населення дружелюбно ставиться до іноземців.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини