ГоловнаБолгаріяПарламент Болгарії підтверджує підтримку державного суверенітету і територіальної цілісності України

Парламент Болгарії підтверджує підтримку державного суверенітету і територіальної цілісності України

З ув’язку із завершенням дипломатичної місії в Болгарії Посол України Микола Балтажи був прийнятий Головою Народних Зборів РБ Цветою Караянчевою.

В ході зустрічі Спікер болгарського парламенту запевнила у незмінній підтримці державного суверенітету і територіальної цілісності України, засудженні злочинної окупації АР Крим з боку Росії, принциповій позиції щодо продовження санкцій ЄС проти РФ через її агресивну політику стосовно нашої держави. Співрозмовниця також підтвердила підтримку системних єврореформ та євроінтеграційних і євроатлантичних амбіцій України.

Було висловлено вдячність українській владі за створення належних умов для збереження національної ідентичної болгарської національної меншини, в чому болгарські парламентарі мали змогу переконатися під час візиту до Запорізької області та м.Одеса у вересні 2017 р.
Голова Народних Зборів підтвердила запрошення Голові Верховної Ради України А.Парубію здійснити офіційний візит до Болгарії у зручний для нього час. Також відзначено важливість нарощування міжпарламентських контактів на рівні голів комітетів та парламентських груп дружби.

У відповідь на наше звернення ухвалити парламентську резолюцію щодо визнання Голодомору в Україні 1932-1933 рр. геноцидом українського народу, Ц.Караянчева пообіцяла посприяти узгодженню позиції НЗ РБ стосовно цього злочину комуністичного режиму.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини