Головна БЕЛЬГІЯ Заходи Посольство Королівства Бельгія відзначило день Короля

Посольство Королівства Бельгія відзначило день Короля

0

15 листопада у Національній Філармонії України, посольство Королівства Бельгія святкувало день Короля.

День Короля – це завжди нагода вітати бельгійську Королівську Родину та єдність Бельгії у її мультилінгвістичному та мультикультурному розмаїтті.

Посольство Королівства Бельгія відзначило день Короля

«У цей святковий день я також хочу наголосити на солідарність Бельгії з Україною та підтримці відважного вибору, який ви зробили у напрямку процвітаючої, незалежної та демократичної України.

Бельгія твердо стоїть на захисті верховенства міжнародного права та прав людини. Як член Ради Безпеки ООН у 2019-2020, Бельгія захищатиме ті ж самі цінності. Ви можете бути певні у непохитній позиції Бельгії щодо підтримки суверенітету та територіальної цілісності України.

Ми на вашому боці, і як член-засновник Європейського Союзу, Бельгія також підтримуватиме Україну в її європейському прагненні»

Алекс Ленартс

Посол КоролівстваБельгія в україні

Культурна частина святкування була відкрита гімнами двох країн, які виконали дитячий хор «Щедрик». Продовжили вечір Blumenfeld Piano Duo – це дует відомого українського виконавця та молодого бельгійського таланту, що символізує новий етап: ми граємо разом, працюємо разом…

Посольство Королівства Бельгія відзначило день КороляBlumenfeld Piano Duo був створений у 2017 році двома блтскучими солістами-виконавцями Дмитром Суховієнком та Ааром Вайнбергом.

Дует названий на честь Фелікса Блуменфельда (1863-1931) – видатного піаніста, диригента, композитора і педагога, який народився в Україні і посідає почесне місце в переліку фундаторів українського музичного мистецтва. Серед найвідоміших учнів Блуменфельда – один із найвидатніших піаністів усіх часів Володимир Горовиць.

Посольство Королівства Бельгія відзначило день Короля

Фінальною частиною святкування став фуршет у колі друзів та партнерів Посольства.