ГоловнаCOVID Travel NewsКраїна Європи, що відкрилася для українців, раптово оголосила про зміну правил в'їзду

Країна Європи, що відкрилася для українців, раптово оголосила про зміну правил в’їзду

Через збільшення кількості випадків зараження «омікроном» Австрія раптово посилила правила перетину свого кордону, особливо для країн, які вважаються сильно порушеними поширенням коронавірусу. Про це заявив уряд Австрії, опублікувавши відповідний прес-реліз.

Станом на 31 грудня, мандрівники з третіх країн, до яких належить Україна, що прибувають у європейську країну, будуть зобов’язані довести, що вони були повністю вакциновані або одужали від коїда, пред’явивши відповідні медичні документи, а також подати негативний результат ПЛР-тесту COVID- 19 або підтвердження ревакцинації. Дітям молодше 12 років надавати докази вакцинації або одужання, якщо їх супроводжують дорослі, які повністю вакциновані або перехворіли на ковід, не потрібно.

Для порівняння: туристи старше 12 років, що прибувають з територій, де найбільш поширений «новий» тип ковіда (Нідерланди, Данія, Норвегія та Великобританія), зобов’язані по прибутті пред’явити доказ про ревакцинацію та негативний результат тесту на COVID-19 не старше 4.

Австрія повідомила загалом про 1 264 647 випадків зараження коронавірусом та 13 250 смертей – це дані, представлені Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ). За останні сім днів в Австрії було зареєстровано 15 250 випадків зараження, у той час як за той же період померло 86 людей.

Для тих, кому важливим є здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Дієтолог розповіла туристам, які продукти краще не вживати під час польоту літаком, а які бажані».

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода