Надзвичайний і Повноважний Посол ОАЕ в Україні відкрив центр Арабських досліджень у інституті міжнародних відносин

У рамках ініціатив Посольства ОАЕ в Україні у “Рік Заїда” Надзвичайний і Повноважний Посол Об’єднаних Арабських Еміратів в Україні Й.В. Салем Ахмед Аль-Каабі у присутності Й.В. Павла Розенка, Віце-прем’єр-міністра України, відкрив Центр арабських досліджень у Інституті міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка.

Пан Посол зазначив, що Центр стане перспективним місцем для проведення лекцій, культурних заходів, мистецьких виставок, вивчення арабської мови, на додаток до наявної у ньому бібліотеки з арабською літературою, висловивши переконання, що культура та діалог цивілізацій є основним засобом для регулювання відносин між народами та способом вираження гуманітарних цілей.

Зі свого боку Й.В. Віце-прем’єр-міністр України зауважив, що заснування Центру є важливим у контексті зростання інтересу в Україні до Арабського світу, історії та культури його народів. Центр всебічно сприятиме дослідженню арабської тематики, робитиме вагомий внесок у підготовку фахівців з вивчення мови, дослідження проблематики арабського світу та України, здатних працювати над питаннями розвитку перспективних напрямів співпраці.

Крім того, Посольство організувало День еміратської культури у Інституті міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка.

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Погода

Останні новини